Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit lehet kezdeni az izzadás-a...

Mit lehet kezdeni az izzadás-allergiával?

Figyelt kérdés
Biztos ismerős valakinek: a lányom miután leizzad, ronda pöttyös, kis hólyagos lesz a bőre. (nem fáj neki egyáltalán) aztán nagy nehezen idővel elmúlik, de addig elég ijesztően fest. rakok rá sűrűn hintőport, az valamennyire segít, de legutóbb az arcán jött ki oldalt. volt valakinek hasonló tapasztalata? mit lehet vele kezdeni? orvos?
2018. júl. 16. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi nem biztos hogy tudok segíteni, de a férjem is küzd hasonlóval, ha nem ugyanezzel. Nem tudtam, hogy ez allergia. Neki főleg az arcán vannak pöttyök pl futás után, ha sokat izzad. Bár mostanában jobb, de most allergia szezon van és szedi az antihisztamint.

Ő zsíros krémmel keni, sőt legjobban a sima vazelin jött be.

2018. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy térd, könyökhajlatban és a csuklóján az van. Tévedtem. Valami allergia az biztos, próbáltam mindennel kenni. Uriage, la roche stb. Had ne mondjam mennyit költöttem rá. Végül bőrgyógyász, antihisztamin és szteroidos krém. Ezen kívül semmi nem segít.
2018. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 20. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!