Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Erőteljes éjszakai izzadás 5...

Erőteljes éjszakai izzadás 5 évesnél mire utalhat?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta tart, abban a pillanatban , ahogy elalszik önlik róla a víz. De szó szerint csicsog a vízben az egész gyerek, tetőtől talpig. Kicsit kezdek aggódni. Doki szerint, ő ilyen. ennyi. De hát milyen ez neki, a lepedő alatt az ágy is vizes, mintha bebisilt volna:(
2014. aug. 24. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha régóta tart akkor nem valószínű hogy egészségügyi gond lenne. Milyen régóta van? Hetek vagy évek óta?
2014. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

jó levegőjű helyen alszik? egy kicsit a tüdő gyengeségére utal, de nem betegség, csak nem elég erős.

egy kis orvosi zsálya teát -mézzel- meginna? az éjszakai izzadás ellenszere, de elég karakteres íz (keveset 2-3 percig főzni, lehűl, méz bele)

2014. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Évek óta! ÁÁÁ hideg a szoba, én nyakig betakarózok. Ő trikóban , minden nélkül izzad, borzasztóan.
2014. aug. 24. 12:04
 4/7 anonim válasza:
Vidd el masik orvoshoz, az nem lehet, hogy csak ugy izzad, foleg ha hideg is van! Ennek van valami hattere is!
2014. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kisebbik fiam is izzad, amikor elalszik. Később meg kihűl...

Ő asztmásnak lett nyilvánítva nemrég, és akkor ahogy utána néztem, egyik tünet az elalváskori izzadás.


Nem akarlak megijeszteni, csak leírtam a saját helyzetünket.

2014. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én fiam egyáltlán nem köhög. Biztos nem asztmás.
2014. aug. 24. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem retteg valamitől. A gyerekek sok mindent látnak, amit egy felnőtt nem. Kérdezd meg.
2014. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!