Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Térkép nyelvet ismeri valaki?

Térkép nyelvet ismeri valaki?

Figyelt kérdés
20 hónaposomnak visszatér időnként. Érdemes kezelni valamivel.
2018. ápr. 2. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az van. Nem tudom mivel szeretnéd kezelni és miért. Nem kell vele semmit csinálni.
2018. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az mi?
2018. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És nem fájdalmas neked? Nála nem vettük észre, hogy zavarná. Most valszeg a kolbász miatt jött ki...
2018. ápr. 2. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy mit értesz azon, hogy most kijött, meg időnként visszatér és azt sem, hogy mi fájhatna rajta. Mindig ugyanolyan és természetesen nem fáj.
2018. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,a lányomnak is az van mikor kicsi volt sokszor elő jött. Nem kellett kezelni semmivel, akkor jött ki ha betegség bujkált benne vagy amit kor túl fűszereset evett. Ma már 10 éves és nem sűrűn jön neki elő, már csak akkor ha beteg. De meg sem érzi, csak én látom ha a szájába nézek.
2018. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!