Miért fájhat a hasa?

Figyelt kérdés

Középsős ovis gyermekem hétvégére lázas lett. Egészen magasra szökik neki. Voltunk ügyeletes orvosnàl aki a torkát vélte pirosnak. Kapott rá antibiotikumot. de közben elkezdett ugatóan köhögni és panaszkodik a hasára is. Reggel 1* hányt is.

Étvágya nem nagyon van,itatom amennyire lehet.

Az oviban sokan bele estek ebbe a baciba,de csak pár gyerek van akinek a hasa is fáj. Széklete rendben . szóval nem tudom miért fáj neki és a hányást sem értem ha felső légúti baci van.

Protexint azért kap.


2018. febr. 11. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos hiába a probiotikum, sokszor hatástalanítja az antibio. Ha meg is telepednek, úgyis kiírtásra kerülnek. Én a saját bőrömön is ezt tapasztaltam amúgy, 3 féle probiotikumot próbáltam évek alatt (egyik a protexin) de ugyanaz, mindig ment a hasam a végére.

De vannak betegségek amelyek magukban okozhatnak hasfájást tünetként.

2018. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!