Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájhat a kálciumtól a fejem?...

Fájhat a kálciumtól a fejem? Vagy mitől lehet, hogy egy hete fáj a fejem?

Figyelt kérdés
34.héten jàrok! Kb egy hete szedem.rendszeresen a kàlciumot. Gondoltam az lehet a gond....mert kb egy hete borzasztóan fàj :-(
2013. máj. 16. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Kálciumot miért szeded?

Kálciumot csak nagyon megfontotlt esteben kell szedni, mert ami nem ürül ki az a vesében learkódik, az alapja a vesekönek, és ha iszol tejet, tejterméket akkor megvan a napi mennyiség belöle.


Szedjél magnéziumot, az jó lehet a fejfájásra, de pár terhesvitamin is okoz fejfájást, föleg ami jódot tartalmaz.

2013. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hjuuuj koszonom ezt nem tudtam :-( azert szedem mert fullados vagyok es hogy megelozzuk ebben az allapotban. Nyugtass meg h nem.lesz bajunk tole??
2013. máj. 16. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is innom kell néha Calcium sandozt mert nagyon durva pollen allergiám van amire most nem szedhetek gyógyszert,és nekem is mindig migrént csinál:(
2013. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm. Èn is azt iszom. Holnaptól nem fogom! A mai adag már bent van :-/
2013. máj. 16. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Igen az alergiára jó a kálcium, de ebböl sem szabad túladagolni. A gyerkenek nem lesz semmi baja, neked is csak hosszú távon nem tezs jót.

Tartsál otthon kálcium ampullát, és ha nagyon fulladnál akkor behörpinted. (kálcium musk vagy mi a neve). Nekem édesanyám fulladós alergiás, ezért mindig van nálunk is itthon. Meg ha esetleg más fulladosos alergia jönne, vagy drázscsípés.

2013. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magzat kalciumigénye a 3. trimeszterben a legnagyobb.
2013. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!