Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8honapos babanal lehet csendes...

8honapos babanal lehet csendes reflux ha eddig meg nem volt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2napja minden eves utan csuklik, napkozbe meg nagyokat nyel, lehet ez fogzastol is ha jol lattam most bujik a 2felso foga. Eszik, iszik jol, ejjelente van mikor felsir. Vajon most reflux vagy fogzastol csuklik annyit?

2016. máj. 16. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

2 nap után még nehéz megmondani, a csendes reflux azért ennél több, az enyémnél 7 hetesen vált bizonyossá. Fogzástól nem hiszem, hogy csuklana, de az éjjeli sírás az inkább fogfájás.

Ezek inkább egyszerű gyomorsav túltengésre utalnak. Nem lehet, hogy csak olyat evett amitől felment a sava? Mit eszik/iszik most? Vezettél be neki most valami újat pl: paradicsomot, vagy új teát? Gondolj vissza terhesen mitől ment fel a savad és olyat ne adj még neki. Savcsökkentésre pedig jó ha napközben többször kap rágcsálni pl kukoricagolyót, kölesgolyót, bulátát, aztán meglátod.

2016. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tegnap kapott elöször joghurtot, a tegnap elött meg egy kis karalábét tettem a fözelékjébe, juj es tejpépet is változtattunk a napokba. Lehet igazad van és tényleg sav tultengése volt valamitöl. Adtam neki kukoricagolyot és kenyérkét is már a tegnap du.tán. Köszi a válaszod akkor ezek után a paradicsomos krumplit, tésztát ki sem probáljuk mert nekem attol savam volt terhesen!


Bocsi az ékezetekért tel. irok

2016. máj. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!