Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Többféle gyógyszert egyszerre...

Többféle gyógyszert egyszerre be lehet adni?

Figyelt kérdés
Kisfiam lázas több napja. Doktor látta, kétszer is. Írt fel többféle gyógyszert. Ezeket lehet egyszerre beadni? Vagy várni kell? Nagy küzdelem bármit is beadni neki. Enni sem eszik olyan jól, mint szokott. Nem tudom trükkösen beadni. Ezért gondoltam, hogy egyszerre kapná meg. (Isoprinosine, Sinupret, izlandi zuzmo, panadol baby)

2015. máj. 16. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el mi van a betegtajekoztaton. Van amit lehet mással beadni, van amit nem
2015. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Isoprinosine-t, a Panadolt és a Sinupretet lehet együtt. Az izlandi zuzmó és a Sinupret mintha ellentétes hatású lenne, az egyik köptető, a másik köhögéscsillapító, szerintem ezeket nem lehet együtt, ennek a kettőnek nézd meg a betegtájékoztatóját.
2015. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A KEZELŐORVOST kell gyógyszerezésről kérdezni, nem laikusokat. Ha valaki jószándékból rossz választ ad, akkor vállalod, hogy gyógyszermérgezés miatt károsodást szenved a gyereked?


Ilyen KIZÁRÓLAG szakembertől szabad kérdezni (ha nincs orvos, akkor menj be egy patikába és kérdezz gyógyszerésztől).

2015. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyet nem értem. Azt írod, hogy kétszer voltatok orvosnál. Miért nem tőle kérdezted meg???
2015. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves második, köszi a választ. Kedves utolsó, azért nem kérdeztem meg, mert ELFELEJTETTEM! Úgy tudom néha szoktak ilyet csinálni emberek. Higgyétek el, nem azért írkálok ide, mert unatkozok. Hétvége van. Nem tudom felhívni a KEZELŐORVOSÁT. Igazából olyanok válaszát vártam volna, akik adták gyermeküknek ezt a kombót...
2015. máj. 16. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!