Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Két hónapos oltások után mire...

Két hónapos oltások után mire számítsunk? Rota tényleg ennyire fertőző?

Figyelt kérdés

Jövő héten kapja meg a kötelező oltásokat és a Rota ellenit szájon át.

A kötelezőtől mondták, hogy belázasodhat.

A Rotáról pedig azt, hogy utána néhány napig még a pisis pelenkát is kezeljük veszélyes hulladékként, mert szórhat kórokozót. Betegedett már meg valaki így?

Számítsunk tényleg lázra? Mennyire komoly?


Első gyerek, még nem volt beteg, így kissé bizonytalan vagyok, hogy miként vegyük az akadályokat - illetve kell-e arra számítani, hogy elkap minket a rotavírus.


2014. júl. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyet nem mondott a gyerekorvos,hogy a pisis pelenkától megfertőződhetünk.Sőt még csak hasonlót se.

Nem is volt semmi baja a lányomnak tőle,egyik oltástól sem.

És mi sem kaptunk el semmit a Rotát se.

Most hallom ezt először tőled,hogy ilyen lehet...

2014. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ket hos utan 6 orat aludt a babam:-) rota ellenit nem kapott, van meg eleg ilyen hanyos-fosos virus amit elkaphat. Tok mindegy, h 1 ellen be van-e oltva.
2014. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sose hallottam a rota elleni oltásról, pedig mindkét gyerekem be van oltva. A nagyobbiknak volt a 2 hónapos oltás után enyhe hőemelkedése, a kicsinek még az se. Készülj, legyen otthon lázcsillapító, olvass utána, mit kell csinálni, de lehet, hogy megússzátok még a hőemelkedést is.
2014. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt még én sem hallottam a rotáról, pedig be van oltva a fiam.
2014. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!