Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » SOS! Mitől fájhat rendszeresen...

SOS! Mitől fájhat rendszeresen a feje 6 éves gyereknek? Amit hányás követ?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hetente..eddig mindig valamire rá lett fogva, nátha, arcüreggyull.stb. De ez már szerintem nem ilyenektől van.

Nyilván viszem orvoshoz, és ki kell vizsgálni, de van esetleg valakinek ötlete, tapasztalata?


2014. ápr. 19. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok,nekem is egyfolytában fáj a fejem,voltam kivizsgáláson,semmi.Szerintem ne féljen,lehet hogy csak egyszerű kis dolog,vagy front,ami nekem is van.
2015. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meg nekem még kezdődő hipertóniám (magas vérnyomásom) van.
2015. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azóta mi is jártunk ezer fele. Hálistennek semmi eltérés (kopp-kopp-kopp). Saját magának produkálta, nem szerette az ovit :(. Váltottunk, azóta most fájt neki először, de megint stressz miatt.
2015. júl. 1. 12:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Ürülök hogy nincsen baj,de azért ha még továbbra is fájni fog a feje,akkor a front :)
2015. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!