Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen modszert hasznaljak...

Milyen modszert hasznaljak negy eves kislanyomnak hogy bevegye a szirupot vagy egyeb gyigyszert?

Figyelt kérdés
Egyszeruen visszautasit minden ahogy az izet megerzi.Miota megkezdodott az ovi mar ketszer volt meghulve.Ma reggel belazasodott es kohog.Kuppot sikerul beadni de szirupot nem:(Ha elviszem a dokihoz es ir antibiotikumot neki(tegyuk fel)akkor az meg rosszabb mert altalaban rossz utoize van

2013. okt. 25. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim se akarták bevenni a gyógyszert, mondtak ötleteket,hogy magyarázzam el neki,tegyem innivalóba ,adjak érte jutalmat stb...nálunk semmi nem jött be csak az idő, nagyobbak lettek és megértették,hogy kell a gyógyszer,hogy meggyógyuljanak!
2013. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!Kaptam màr olyat hogy el van kenyezteve vagy egyszeruen nem ertik meg hogy miert nem akarja pedig az o gyerekuk marekszamra kapja be a gyogyszert.Ő egyszeruen ilyen, szerencsere nagyon ritkan volt beteg eddig es nincs hozzaszokva ,viszont igy elhuzodik a betegseg mert homeopatikust adtam aminek nincs ize viszont nagy hatasa sem.Felek nehogy maradjon valami utohatas...
2013. okt. 25. 10:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg tul kicsi hogy logikusan felfogja..
2013. okt. 25. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nincs igazad. Négy évesen már nagyonis felfogja hogy ha meg akar gyógyulni akkor be kell venni a gyógyszert. HA meg nem veszi be injekciót kap. Lehet választani, ilyen egyszerű. Az én lányom is megérti, szintén négy éves, de már tavaly is meg tudtuk beszélni. Nurofenes fecskendővel gyorsan beadod, és igyon rá gyümölcslevet, vagy egyen egy falat danoninot. Nálunk ez vált be. Ha üvöltött, lefogtuk. Az ő érdeke hogy bevegye, ennyi.
2013. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 éves a fiam,és nem volt beteg amíg az ovi el nem kezdődött,nem ismerte a gyógyszereket. A megfélemlítésben nem hiszek,"hogy akkor injekciót kap". Volt ,hogy lefogtuk,beleerőszakoltam a gyógyszert de kihányta,szóval ez sem jó,első voltam. Barátnőm gyerekei örülnek ha gyógyszert kell szedniük,ők ilyenek, nm minden gyerek egyforma!
2013. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Basszus, tényleg nem értelek titeket. Képzeld az enyém sem élvezi hogy gyógyszert kap. Az meg nem megfélelmlítés hogyha nem veszi be injekció lesz, hanem tény. Mert a gyógyszert be KELL venni, vagy másképp bejuttatni, különben nem gyógyul meg. Mit nem lehet ezen érteni? Lehet itt ápolni a gyerek lelkét, attól még nem lesz jobban ha a füle fáj, vagy tüdőgyulladása van. Mégis mit kellett volna csinálnom, mikor a lányom tavaly elkezdte a bölcsit, és kéthetente beteg volt. Könyörögni, hogy vegye be? Esetleg várni a csodára hogy meggyógyul? Nem. Én vagyok a szülő, az én felelősségem, hogy bevegye a gyógyszert, ergo meg fogom oldani. Ha meg képtelen vagyok rá, bár marhára nem tudok olyan gyereket akinél nem lehet megoldani, akkor szólok az orvosnak, hogy lesz szíves injekcióban beadni, mert akkora pi csa vagyok, hogy a 4 éves gyerekem irányít. ÉS nyugodtan lepontozhattok. Pont leszarom, mert az én gyerekem legalább meggyógyul. Ma reggel is volt hiszti, de kénytelen elfogadni, hogy a gyógyszert be kell venni.
2013. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Tanacsot kertem es nem vitat inditottam,normal hangnemben is lehet irni ,persze ha tanacsot akarsz adni,ha nem,allj tovabb!Gondolhatod hogy nem varom meg amig a gyerekem meghal valami betegsegben,ha sulyos lenne a dolog legy nyugodt hogy nem allok karban tett kezzel.Amig nem,addig megprobalok emberibb modszereket keresni mint a lefogas,lekotes stb,mert azzal annyit erek el hogy osszehanyja magat.
2013. okt. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!