Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Debrecenben vagy a környéken...

Debrecenben vagy a környéken jó sóbarlang van-e? Vagy mi jó még asztmás tünetekre 4 évesnek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg a sószipkát nem próbáltátok még?

Eddig nem gondoltam, hogy ennyire hasznos lehet, de nekem nagyon csúnya, hónapok óta tartó köhögést hozott rendbe.

Ez volt az utolsó dolog, amiről azt gondoltam volna, hogy használni fog, és kb. egy hét alatt elmúlt a totális fullasztó köhögésem, ami egy felsőlégúti betegség után maradt meg, és mivel szoptattam, minden mást kipróbáltam amit lehetett (lándzsás útifű, hagyma tea).

Már nagyon kivoltam a köhögéstől, semmitől nem akart elmúlni, és a sóinhalátor teljesen megszüntette, pedig a legyegyszerűbb dolog a világon.

Szerintem egy próbát megér, 4 évesen már el tudja sajátítani a használatát (szájon keresztül kell beszívni, és orron kifújni, kb. napi 10-20 percig, de lehet több alkalommal is, pl. 2×5 perc, stb.).

2013. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de igen én is gondoltam már erre, vagyis a sópipára ha te is erre gondolsz. köszi
2013. okt. 10. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a sópipára gondoltam (vagy még sóinhalátor néven is fut), és annak a gyerek változata a sószipka. Ez sípol ha jól csinálja (de akkor is, ha fújja :) ).
2013. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!