Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kaphat valami betegséget?...

Kaphat valami betegséget? Megharapták!

Figyelt kérdés

Roma-ovodába árunk, s úgy hoztam haza hogy egy harapás-nyom éktelenkedik az arcán!

Megvan rendesen a fogsor nyoma, jó piros lett.

Elkaphat valami betegséget? Csináljak valamit?



2013. szept. 13. 13:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert , nincs protekcióm, szó szerint ezt mondták itt, mikor átakartam iratni másik oviba...
2013. szept. 13. 13:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Az eszem megáll!Hol,és hogy mondhatnak ilyet??
2013. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Somogy megye, egy kisváros, hidd el itt bármi megtörténhet...
2013. szept. 13. 13:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Jól lepontoztak:)) Hehe... Akkor sem hiszem, hogy normális hogy ilyen történik. Szerintem beszélj újra az Igazgatónővel a másik oviban. Én most Budapesten az egyik telítettebb kerületben vitettem át a lányomat egy másik oviba. Megmondtam, hogy nagyon durva dolgok történtek a másik oviban. Közel nem ilyen, de én akkor is úgy gondoltam, hogy nem várom meg, hogy baj legyen. Először húzta a száját majd mondta, hogy megnézi mit tehet. Felhívott, hogy nincs hely. Erre mondtam, hogy akkor köszönöm, de akkor nem megy sehova a lányom oviba és itthon maradok. Erre megenyhült és átvette. Mellesleg egy nagyon jó csoportba került, és azóta is normális velem az Igazgatónő. Nem volt protekcióm. Nézd meg melyik a körzetes ovitok. Ha az jobb akkor kérd meg, hogy rúgják ki a másikból papíron valami indokkal, akkor a körzetesbe át kell, hogy vegyék nincs mese. Ha ez már körzetes ovi akkor járj rá a másik ovi Igazgatónőre. De ne hagyd ott. Főleg Roma ovi... Semmi bajom velük, mert van barátnőm roma, de azért a többség szabadabb nevelést kapott, és szerintem nekik jobb együtt, mint keveredni. Újra megjegyzem semmi bajom velük, de más a kultúrájuk...
2013. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy pont a körzetes ovi ez.... :/
2013. szept. 15. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!