Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kaphat valami betegséget?...

Kaphat valami betegséget? Megharapták!

Figyelt kérdés

Roma-ovodába árunk, s úgy hoztam haza hogy egy harapás-nyom éktelenkedik az arcán!

Megvan rendesen a fogsor nyoma, jó piros lett.

Elkaphat valami betegséget? Csináljak valamit?



2013. szept. 13. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A bőr felszakadt az arcán, vagy csak látszik a nyom?


Ha nem szakadt fel, akkor kend be fekete nadálytő krémmel, attól hamar rendbejön. Ha nem szakd fel biztos nem kapott/kaphatott el semmilyen fertőzést.


Szerintem akkor sem valószynű ha fel is szakadt a bőr, de fertőtlenítsd ki mindenképp.

2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha ugy megharpta h felszakadt az arca, akkor orvos, látlelet és rendőrség.....
2013. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem hinném, hogy elkaphat így valamit. De azért durva, hogy ennyire nem figyeltek az óvónők, azért gondolom volt valami előzmény, hogy így összekaptak a gyerekek. Sajnálom szegényt. Én inkább az óvónővel beszélnék, hogy kicsit talán figyeljenek jobban, hogy ilyen legyen... Akármennyire 30 gyerek is van egy csoportban, ilyen nem fordulhatna elő, mellesleg most már a dadusok is a csoportokban vannak, szóval nem hinném, hogy létszámhiány miatt nem lehet ilyenre figyelni...
2013. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha kisgyerek korában nem simlizted el az oltásokat és beadattad a tetanuszt, hepatitiszt akkor nem kaphat el semmit sem.
2013. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mult héten kezdtük az ovit, a fiam még a legyet sem csapja le... :/ Felszakadni nem szakadt fel, legalábbis nem hiszem, de duzzadt
2013. szept. 13. 13:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha veszett volt.
2013. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fertőtlenités megtörtént, de ronda, pont a szeme mellett
2013. szept. 13. 13:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Minden oltást rendesen megkapott! Időre
2013. szept. 13. 13:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen kiakadtam, látszott az ovonénin hogy szégyenli, mert már várt az ajtóban...
2013. szept. 13. 13:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem járatod másik óvodába???
2013. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!