Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi volt a legrosszabb dolog...

Miss Lady kérdése:

Mi volt a legrosszabb dolog amit lehányt a gyereked?

Figyelt kérdés

okt. 13. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
A kispárnám. Azt hittem, elég, ha áthúzom, de másnapra rájöttem, hogy az egészet ki kéne mosni :D
okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Harminci Eliot válasza:
5%
A szomszédot. Ez az én gyerekkori sztorim, de máig él bennem :(…. Házibulit tartottunk, udvaron voltunk, és a szomszédunk is ott volt. Amikor már mindenki csatak részeg volt, én gondoltam egyet, és megittam a megmaradt piákat (sör-vodka kombó). Amikor már a társaság fele kezdett kijózanodni, azt hallom, h apám torka szakadtából üvölt h “ELIOOOOT”. Én hátra akartam fordulni, mert tudtam hogy direkt erre a célra ásott ki gödröt, és hogyha hánynom kell, akkor oda, mert már késő volt amikor megtudta h bepiáltam rendesen. Na akkor olyan ordenáré módon lehánytam a szomszédot SUGÁRBA hogy le sem bírom írni :(
okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Harminci Eliot válasza:
6%
Az előző vagyok, mármint azért fordultam hátra mert thdtam hogy apám a gödör miatt szólt :)
okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Újdonsült anyósomnál voltunk vasárnapi ebéden. A lányom evett egy falatot az ételből, amiben volt egy darab paprika. Telehányta az egész tálat, az abroszt és az edényt, amiben a többi étel volt. Azért volt kínos, mert ez volt kb. a harmadik alkalom, hogy találkoztunk a családdal.
okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Az autóban a hangszórót is lehányta. Az apró lyukakbol körömkefével tudtam csak kitakarítani.
okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 babyboom567 ***** válasza:
67%
A falat.
okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A sátorban a matracot, lepedőt, párnát, pizsamát és még a sátor belső “falát” is. Éjszaka közepén jó buli volt takarítani a kempingben.
okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A wc előtti szőnyeget, a wc lecsukott tetejét, mögöte levő csöveket.

Játszóház kávézójában a földre.

okt. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerőseinkkel nyaraltunk, a kisfiuk 2 év körül volt, a lányom olyan 10 hónapos.


A kisfiú valamiért mindenáron a lányom babakocsijába akart ülni. Mondom, legyen, mi baj lehet belőle. Addig a lányom beült az övébe.

Termesztésen akkor hányta össze magát, a babakocsival együtt :S

okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ez normális, hogy a gyerekek csak így random időpontban, különösebb ok nélkül behánynak? :D Én nem tudom, de anyum is mindig emlegette, hogy az milyen jó buli, amikor az éjszaka közepén összehányja a gyerek az egész ágyát, és lehet újrahúzni az ágyneműt, meg takarítani. Mintha ez tök mindennapi lenne. Nekem is van 2 gyerekem, de sose hánytak "csak úgy", max ha betegek voltak. Olyan is talán 3x-4x volt eddig kettejüknek összesen (mármint hányós betegsége, 8 és 4 évesek). De itt volt aki azt írta, hogy a játszóházban, meg a másik gyerek babakocsijában, meg kempingezés közben, stb, hát akkor feltételezem, hogy ők nem voltak éppen akkor betegek.
okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!