Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 24 hetes kismama vagyok 20...

24 hetes kismama vagyok 20 hetes genetikán echogen belek ábrázolódtak illetve nem lehetett látni az epehólyagot sem . Ma voltam ultrahangon a helyzet változatlan genetikai tanácsadáson magzatvíz vizsgálatot javasoltak de nem fogadtam el?

Figyelt kérdés
12 hetes genetika eredmeny rendben volt minden kombinált tesztre alacsony kockázat jött ki . TORCH teszt negativ 26 éves vagyok első baba . Valaki járt ebben a cipőben és ha igen hogyan végződött a terhesség?

#echogen #Hyperechodens
okt. 1. 21:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megcsináltattam volna. Jobb előre tudni és lelkileg felkészülni, ha valami baj van mint szülés után szembesülni vele. Tulajdonképpen a kérdést se értem így. Van akinek egészséges lett, de van akinek nem. Ezt nálad nem lehet előre megmondani az alapján, hogy a gyakorin kinek milyen kimenetele lett a dolognak. Te már most felelősséggel tartozol a magzatért és mégse akarsz egy vizsgálatra elmenni. A többi problémánál is homokba fogod dugni majd a fejedet? Azzal meg kár jönni, hogy neked milyen nehezen jött, mert itt sokmindenki van így vele, köztük én is. Sok vetélés stb...
okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az,.hogy nehezen jött a baba nem garancia arra, hogy egészséges.

A kombinált teszt nem sokat ér, csak egy kockázatbecslés sajnos és csak 3 betegségre szűr.

Ti tudjátok meg akarjátok-e tartani, akkor is ha beteg. Ha igen, akkor nincs miről beszélni, ha nem, akkor viszont viszgálódjatok tovább.

okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A 20 hetesnél mit mondtak? Gondolom, már akkor javasolták a magzatvízvételt.
okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy nehezen jött és a vizsgálati eredményeket is, de nem kellett volna elutasítani a mintavételt.
okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha beteg babát is megtartotok (ami szerintem hülyeség) akkor igazából mindegy hogy volt-e vizsgálat vagy nem. Ha beteg babaát nem akartok akkor hülyeség volt elutasítani, de így jártál.
okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!