Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor történt veletek olyan,...

Mikor történt veletek olyan, hogy egyszerre lebetegedett az egész család?

Figyelt kérdés
Mi történt veletek, meséljetek?
szept. 5. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most van valami. A gyerek kezdte, láz, hányás, hasmenés. Ő rámragasztotta, nálam láz, torokfájás, köhögés, hasmenés. Aztán jött a férjem, ő köhög, kétszer hányt, de nem lázas. Mi is rokonoktól kaptuk. Átjöttek babázni, aztán mentek hamar, mert napok óta megy a hasuk. Hát köszike azóta is.
szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

2023 februárjában valszeg covidosak voltunk. Nem csináltunk tesztet, mert szerencsére nem volt olyan súlyos, de a tűnetek alapján az volt, 1,5 hétig tartott.

Előtte pedig 2016 decemberében kaptunk el karácsonykor olyan klasszikus téli fosós-hányós vírust, valszeg kalicit. Pár nap alatt lement, de a karácsonyunkat elb*szta, mert pont szenteste után kezdődött.


6-7, az komoly :(


Amúgy meg ezt a betegen rokonlátogatást is k*rvára nem értem, tényleg annyira fontos, hogy akár agyongyógyszerezve magunkat is, de akkor is elmenjünk? És a leírtak alapján akkor mégcsak nem is 500 km-re lakhatnak a rokonok, ha még fososan is nekiindulnak... Tényleg nehéz pár nappal elhalasztani? Mi sosem vittünk rá direktben másokra semmit.

szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly, covid. Férjem, a 2 éves, meg én is terhesen. Mindenki lázas volt, 38-39 fokkal, a fiam viselte a legjobban, neki 1 nap után csak hőemelkedése volt, aztán semmi. Nem is köhögött, semmi.

Én meg férjem majd megpusztultunk, minden fájt, aludtunk napokig felváltva, nem volt se szaglásunk se ízlelésünk, se étvágyunk, és csak küszködtünk a túlélésért.


Nekem azóta nincs normális szaglásom, csak közvetlen közelről érzek szagokat, enyhén.

szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egész család egyszerre nem, csak a két gyerek és én kaptunk be valami hányós vírust. Feküdtünk egymás mellett az ágyon, és felváltva rohangáltunk a vödörig egész éjjel. Ő meg nem győzte burogatni.
szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Most.

Kisfiam 2 hete jár újra bölcsibe. A hétvégén lebetegedett, mára már én és az apja is betegek vagyunk.

szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kb. 20 éve, akkor költöztünk nyáron családi házba, anyósék lakrésze még készülőfélben volt, szóval a nagy házban összesen 7-en voltunk. A két nagyobb gyerek közül valamelyik hazahozott egy fosós-hányós vírust, ami végigment az egész családon. Izgi volt a klotyóhasználat. A kicsinek volt a legegyszerűbb, mert ő még pelenkás volt, legalább nem kellett sorban állnia.

Amúgy nemhogy egyszerre, de külön-külön sem igazán szoktunk betegek lenni. Akkor ez úgy összejött. Már csak emlék, azóta már a kicsi is egyetemista.

szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rota, a kórház gyermekosztályáról hoztam haza. Sárgasággal voltam benn az újszülöttemmel egy hétig.

Hazajöttünk, egy nap múlva hánytam, ment a hasam. Kórházba is kerültem, mert lebénult a vírus toxinjaitól a vékonybelem egy része. Műteni szerencsére végül nem kellett.

Hazaengedtek 3 nap után, másnap a férjem dőlt ki, aki addig volt a babával. Utána anyukám, majd anyósom, aztán apósom. Nyilván azért ment rajtuk végig, mert jöttek segíteni szegénykéim. Egyedül a baba úszta meg, mert szoptattam.

szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!