Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor történt veletek olyan,...

Mikor történt veletek olyan, hogy egyszerre lebetegedett az egész család?

Figyelt kérdés
Mi történt veletek, meséljetek?
szept. 5. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

2020 december Covid. Férjem közepesen volt beteg, a lányom enyhén.

Én súlyosan,be is vitt a mentő,plusz 2 hónap karanténom volt.

szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteitek voltak?
szept. 5. 15:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy hónapja.

Valami pár napos magas lázas nyavalya.

Előtte két nappal a kedves sógornőmék eljöttek vendégségbe, kb másfél óra után közölte, hogy lassan mennek, mert nem érzi jól magát, mert be vannak gyógyszerezve, mert este óta lázasok. Simán engedte, hogy a kétévesem beleigyon a pohárba, szétpuszilgatta, stb.

2 nap múlva kifeküdtünk.

szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3 hasonló volt régebben velünk, az üdvözlő puszi után közölte velem, hogy alig bírta lenyomni a lázát gyógyszerekkel, de azért összeszedte magát és eljött, ez karácsonykor volt. Mi szilveszterkor 40 fokos lázzal feküdtünk.

Nektek milyen tüneteitek voltak?

szept. 5. 15:59
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem történt ilyen
szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.


Láz,köhögés, gyengeség, alvászavar nekem és a férjemnek, ízérzékelés,szaglás zavara, súlyos izom és izületi fájdalom, súlyos bőrfájdalom, erős szem, fej és arcfájdalom...

Éjjel nem aludtunk,.nem tudtunk enni,.

Én 1 hétig csak baracklevet ittam és banánt meg üres pirítóst ettem. 1 hét alatt fogytam 5 kg-t.


10 napig volt 39-40 fokos lázam egyfolytában.

Súlyos vérképzőszervi tüneteim voltak, nem volt a vérembem se elég vörösvérsejt, se trombocita. Hematológust akartak hozzám hívni a kórházban, de nem volt hematológus.... Ezért bent se tartottak,hazaküldtek.


Ezért 13 napig tartott a menzeszem, majdnem elvéreztem itthon, olyan erős volt.


13o-140 volt a nyugalmi pulzusom. Ha megmozdultam, 150-170. Azt hittem,szívrohamot kapok.


Fibrózisos lett a tüdőm,asztmás lettem. 2 pipát kellett 1 évig használnom.

Gyógyszert kaptam a szívemre,amit azóta is szednem kell.

A menstruációm nem jött helyre,2 fajta vérzéscsökkentőt kaptam,amiket azóta is néha használnom kell.


41 éves,nem dohányzó nő vagyok. A Covid előtt nagyjából semmi bajom nem volt.

szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok.


1 hónapig voltam karanténban, de 2 hónapig nem hagyhattam el a várost az orvosom tanácsára. Tehát nem látogathattam meg édesanyámat, húgomat.


1 hónap után még csak fél órát tudtam talpon lenni egy nap.


A férjem hamarabb helyrejött.


A lányunkon alig látszott valami.

szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly decemberben. A baba (akkor volt 8 hónapos), a férjem és én jártunk a legrosszabbul, 39-40 közötti lázzal. A 2 iskolás gyerek egy fokkal jobban volt, de időnként nekik is felment a lázuk.

Valami torokgyulladás volt.

szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem volt egyszerre beteg az egész család
szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Covid, de mi annyira enyhén (olyan volt mint egy durvább megfázás), nem mentünk vele orvoshoz, nehogy karanténba kerüljünk. Szüleimnél súlyosabb volt, ők már orvoshoz mentek.
szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!