Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tüszős mandulagyulladást el...

Tüszős mandulagyulladást el tud kapni a másfél éves gyerekem? Azt olvasom, hogy 3 év alatt nem jellemző.

Figyelt kérdés
júl. 5. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Ne csókolgasd!
júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szigorúan maszk.
júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a lányom. A gyerek és a felnőtt orvos is mondta hogy 3 éves kor alatt nem szokott kijönni ez a betegség. Nyilván ne csókolgasd de azért a maszk igen túlzás.


Ne aggódj. Nekem az elmúlt 1 évben 2x volt tüszős mandulagyulladásom a lányom 1x se kapta el. :)

júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt konkrétan evett azzal a kanállal, amivel mi :(
júl. 5. 12:32
 6/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
Igen, el
júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiam tavaly hazahozta az oviból, az akkor 1,5 éves lányom is elkapta.
júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen,el tudja kapni.Ez egy vírus.Bárki el kaphatja,az,hogy nem jellemző,az nem jelenti,hogy lehetetlen.Mégis mi a fenének adod oda neki egyáltalán bármikor azt a kanalat,amivel te eszel?Alapból nem eszünk egymás után,de ha valaki beteg, akkor pláne.
júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
El, nekem már 3 éves koromban kiszedték a manduláim, mert állandóan tüszös mandulagyulladásom volt, és nem kaptam normálisan levegőt.
júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak 1 évesen az volt az első betegsége.
júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!