Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már másodszor fordul elő,...

Már másodszor fordul elő, hogy a 4 éves gyermekem reggel hány az oviba és fájlalja a hasát. Aztán mikor haza hozom és eszik iszik semmi baja. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Fogalamam sincs mitől lehet ez. Először tavasszal volt hasonló. És ma megint. Szeret oviba járni nem hiszem hogy streszz miatt lenne ez. Arra gondoltam hogy nem eszik rendesen ott és levan gyengülve ilyenkor. Vagy valami hasonló
2022. szept. 15. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*maradhattam
2022. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi az oviba legalábbis senki nem mondott semmit. Tegnap a nagymama vigyázott rá délután még arra gondolok, hogy túl sokat evett édességet. És amiatt volt rosszul. Az a baj, hogy a gyerek orvosunk ilyen tünettel nem foglalkozik.
2022. szept. 15. 17:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
4! Ekkora hülyeséget hogy írhatsz le? Lányomnak is leesett 3 évesen 2.6-ra!!
2022. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet sok a sava?! 🧐
2022. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát végülis az is lehet, hogy sok a sava. De beszéltem az orvossal. Szerinte a vércukor szintje esik le ilyenkor. Azt tanácsolta minden reggel egyen, de legalább egy kakaót igyon. Az a gond, hogy a fiam nagyon késő szól hogy éhes. A kakaót se issza meg reggel. Egyáltalán nem kíván semmit sem. És nagyon kényes a gyomrára. Ha valami olyat lát amit nem szeret (ételre gondolok)képes öklendezni. Most ott tartok hogy almalevet vagy szőlő levet iszik reggel kakaó helyett. Ez sem valami jó, de mást nem fogad el
2022. szept. 19. 09:31
 16/16 anonim ***** válasza:
Keljetek egy fél órával hamarabb és reggelizzetek együtt leülve.
2022. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!