Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már másodszor fordul elő,...

Már másodszor fordul elő, hogy a 4 éves gyermekem reggel hány az oviba és fájlalja a hasát. Aztán mikor haza hozom és eszik iszik semmi baja. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Fogalamam sincs mitől lehet ez. Először tavasszal volt hasonló. És ma megint. Szeret oviba járni nem hiszem hogy streszz miatt lenne ez. Arra gondoltam hogy nem eszik rendesen ott és levan gyengülve ilyenkor. Vagy valami hasonló
2022. szept. 15. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy gyerek egész nap nem enne semmit, attól sem gyengülne le - ehhez több napos, egy-két hetes éhezésre lenne szükség!

Vagy valamit eszik ilyenkor, amit nem bír, vagy éppen túl sokat evett és emiatt kijön a felesleg.

2022. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tegnap délután a nagymama vigyázott rá. Nem tudom miket evett össze.. Amúgy meg nem kaját hányt ki hanem ilyen fehér habos vízszerű valamit.. Már bocsi, hogy így leírom. Minden esetre elég fura. Ez lehet vércukor leeséstől ilyen rosszullét?
2022. szept. 15. 15:08
 3/16 A nagy Levin ***** válasza:
54%
Egyébként szeret óvodába járni? Mert ha nem (pláne, ha nagyon nem) az is okozat ilyet.
2022. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
NEM. Eleve ekkora gyereknél nincs olyan, hogy vércukor leesés!
2022. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szeret oviba járni. Jól elvan ott szerencsére ilyen gond nincs
2022. szept. 15. 15:13
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Eleve ekkora gyereknél nincs olyan, hogy vércukor leesés!


Akkor az én szervezetem biztos nem ismerte a te előírásaidat.

2022. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tejérzékenység? Vagy bármi más, amit csak ott szokott enni vagy előtte reggelire otthon... mert ennyiből inkább valami ételérzékenységre tippelek. Mindenesetre elkérném a menüt átnézni, és persze kivizsgáltatnám.
2022. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezt azért jó lenne megbeszélni egy orvossal szerintem, nem a GYIK népével. Annál komolyabbnak tűnik.
2022. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát kb egy fél év alatt kétszer hányt. Nem kell ebbe sokat belekepzelni.
2022. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Stressztől is lehet.Az én öcsém az első osztály első félévében minden reggel hányt,kivéve,ha bent maradhattak vele az első órán.Én akkor 4. osztályba jártam,és szerencsére aranyos volt mindkettőnk tanítónénije,így szépen megoldódott a dolog.Nem történt az óviba valami?
2022. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!