Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom két éves, gyönyörű...

Kislányom két éves, gyönyörű nagy hajjal született, és most pár napja észre vettük a Férjemmel,hogy a a feje tetején megritkult a haj Nem kopasz, csak nagyon ritka. Eddig semmi ilyen baja nem volt Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen orvossal beszélek, meg kértem már beutalót laborba, csak az időpont hogy mehetünk az még két nap és addig is kivancsi vagyok a véleményekre
2022. szept. 11. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
2,5 éves most a kislányom
2022. szept. 11. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baja, sokat változik a haj. Lányom sötét, loknis hajjal született. Majd szőke, vékony szálú haja volt 2-3 éves korától és szögegyenes. Később elkezdett barnulni és hullámosodni, erősebb is lett.
2022. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy vérképet tényleg nem árt nézetni, egyik barátnőm kislányának nagyon durván kezdett el hullani a haja, és ki is derült, hogy vérszegény, de olyan orvosi szinten kezelendő módon. Bár neki más tünetei is voltak, ha nálatok tényleg csak ennyi, akkor szerintem sincs semmi baja a gyereknek, csak simán változik a haja, ennek ellenére szerintem sosem árt egy laborvizsgálat.
2022. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Változik a haj, de tényleg ha már majdnem kopasz akkor orvost kell hívni
2022. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!