Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ennyire semmit nem ér az...

Ennyire semmit nem ér az orrszi porszi?

Figyelt kérdés

Lányomnak leszivtam vele az orrát alig lett benne valami.

Majd rá 2 percre egy óriásit trusszentett és vagy 4x jött ki mint ami porsziba maradt.

Na ez hogy van??


2022. ápr. 29. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A fiamnak sosem jön semmi porszívóval, a lányomnak igen. Ez van. Nem minden babának/gyereknek jön ugyanannyi a porszívós orrszívóval, hiába ugyanaz a technika. Nem tudom miért haborogsz. Jó, hogy legalább kijön tüsszentéssel, nem pedig hatracsorog neki.
2022. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld úgy, hogy először fujsz neki tengeri sós orrsprayt es varsz egy picit.
2022. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze úgy csinálom sterimarunk van.
2022. ápr. 29. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az orrszi porszi hibája...

Nyilván biztonságosnak kell lennie a készüléknek, nem szippanthat túl mélyről.

2022. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az bevált, semmi más. Rengeteg cuccot szed ki, de csak ha feloldodik.
2022. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindig mindent kiszív.

Mikor arcüreg gyulladásom volt, majd meghaltam,én is azzal szívtam magamnak.

En is fújok tengervizest mert van hogy annyira le van tapadva,hogy nelkule nehezen szivna ki.

2022. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul használod. Az orrnyereg mellett az arcot maszirozni kell. Leszivod, befujsz, vársz, leszivod, majd ezt ismétled, amig szörcsög a gép. 4 gyereknél tökéletes volt mindig. Imádtam. Egyszer sem lett semmi arcüreg, fül stb. bajuk.
2022. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az fontos hogy jó irányba tartsd a szívókát és ne az orr belső falát szivd. Ha jól tartod akkor brutal miket kiszed, a világ legjobb talamánya.
2022. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál néha kiszedi, néha nem. Olyan is volt, hogy nem szívott ki semmit, de utána a gyerek képes volt szopni (addig nem tudott a bedugult orra miatt). Arrébb ment a takony vagy passz, de segített.


Mivel az orrüreg belseje elég bonyolult, simán lehet, hogy a takony egy része benn marad.

2022. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a tapasztalatom. Én mozgatgattam benne, hogy kijöjnön. Néha hallottam, hogy elkaptam valamit. 5-10 perc és mintha semmit se csináltam volna.


Szóval betegen csak éjszaka egyszer és csak ha nagyon durva, utána egy kis orrspray.

2022. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!