Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek tényleg a stressz...

Szerintetek tényleg a stressz az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 4,5 éves kislányom kb 2 hete panaszkodik hasfájásra,csak este lefekvés előtt és néha reggel mikor fel kell.(Főleg oviba menet előtt)

A gyerekorvosunk szerint sztressz az ovi miatt. Én is így gondoltam,sajnos van egy gyerek az óvódában aki bántja és csúfolja a többi gyereket.Az én kislányom pedig nagyon érzékeny és így a szívére veszi nagyon. De most is mondja lefekvés előtt a hasfájást pedig szünet van. Viszont most is beszél az ovis társáról,hogy fél tőle és nem szereti.Egész nap semmi baja,sem az oviban nem panaszkodik a hasára. Valaki esetleg tapasztalt már hasonlót? Köszönöm előre is


2022. ápr. 16. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Könnyű mindent a stresszre fogni, aztán ha komoly a baj, ki vállalja a felelősséget?


Egy labor, uh mindenképp kellene és egy széklet tenyésztés,plusz szeklet hgb se ártana minimum.

2022. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden ilyen esetben az az első, hogy kizárjuk a szervi problémákat, de a stressz nagyon sok testi tünetet okozhat, így elég valószínű, hogy ez a gond. De ettől még érdemes egy kivizsgálást kérni.
2022. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Át kell kérni a kislányt másik csoportba. Nálunk is volt egy karatézó ármándó, aki miatt tikkelt a fiam. Átkértem a szomszéd gyerekkel közös csoportba, megszűnt a tikkelés.
2022. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Laktózintoleranciát nézessetek mindenképp. Illetve táplálkozási naplót vezessetek. Mit eszik vacsira és reggelire?
2022. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!