Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyermekorvosok beszélnek...

A gyermekorvosok beszélnek egymással?

Figyelt kérdés

A városban 4 gyerekorvos van és mind a 4nek írtam emailt, hogy szeretnék átjelentkezni a gyerekkel. Utána azt hittem válogatok majd hogy melyiküket válasszam.

Aznap már csak 1 doktor rendelt aki visszaírt hogy fogadja a gyerekemet. Egy másik azt írta, hogy úgy tudja már másikuk átveszi a gyereket.

Azt hittem nem beszélnek ilyenekről


2022. ápr. 12. 12:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

A rendszerben attól fent vagytok, és egy adatból is kikereshet. Hacsak nem külföldről jöttetek haza.

De szerintem itt egyszerűen csak megbeszélték, hiszen sok problémát megelőzhetnek ezzel.

Off: elég nonszensz az elképzelés, hogy majd te válogatsz... szerencsére ők elővigyázatosak voltak.

2022. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

És mi alapján akartál válogatni köztük?

Én is "válogattam", de úgy, hogy előtte a városi anyukás csoportban érdeklődtem a dokikról, és utána alapos mérlegelés után bejelentkeztem az egyikhez.

De minek előre írni mind a négynek?

2022. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

Azt csak leirtad, hogy teged hogy hivnak, esetleg a gyerek nevet, mittudomen, mit akarsz, miert akarod, stb.

Mivel a gyereknek eddig is volt orvosa valahol, ezert de, benne van a rendszerben, ott van rola minden info, amihez minden orvos hozzafer.

2022. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen országos rendszer. miről beszéltek? :D
2022. ápr. 12. 13:21
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Én jelentkeztem át és az orrom előtt nyomtatta ki a teljes háziorvosi előzményemet.
2022. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

Hogyne lenne ilyen rendszer!

Én pár hónapja váltottam felnőtt háziorvost, szintén más településre költözés miatt, az új doki egy kattintásra látta, ki volt az addigi orvosom.

2022. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%

Te mirol beszelsz?

Eeszt mond valamit peldaul?

2022. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Előre sajnálom a dokit akihez kerültél 😂🤦‍♀️
2022. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Mi miről beszélünk? Te miről beszélsz? Hány évet éltél le annak tudatában, hogy az adataid csak te/az orvosod láthatja? :D
2022. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld a kórházi kezelésedet is látja a háziorvos, sőt a 200 km sem akadály. Ha Lentiben laksz de Bpre mész kezelésre, azt is látni fogja.


Ma is tanultál újat, érdemes volt felkelni :)

2022. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!