Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A gyermekorvosok beszélnek...

A gyermekorvosok beszélnek egymással?

Figyelt kérdés

A városban 4 gyerekorvos van és mind a 4nek írtam emailt, hogy szeretnék átjelentkezni a gyerekkel. Utána azt hittem válogatok majd hogy melyiküket válasszam.

Aznap már csak 1 doktor rendelt aki visszaírt hogy fogadja a gyerekemet. Egy másik azt írta, hogy úgy tudja már másikuk átveszi a gyereket.

Azt hittem nem beszélnek ilyenekről


2022. ápr. 12. 12:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetséges, hogy aki visszaírt, az felvitte a rendszerbe, a többiek pedig ott látták?
2022. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Le tudják kérni a beteg történetét és ott látszik az orvos. Ha az aki befogadta, ezt jelezte ott, a másik meg fellépett a rendszerbe, akkor látta hogy friss bejegyzés van egy másik dokitól.


Egy évben egyszer lehet váltani

2022. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Sok eszed van.
2022. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem írtam le a gyerek adatait biztos nem vette fel a rendszerbe!
2022. ápr. 12. 13:02
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira érdekel, hívd fel a másik dokit hogy honnan veszi hogy a másik doki veszi át
2022. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen. Hiszen az éves szabadság esetén egymást helyettesítik, de biztos van, hogy akár konkrét eseteket is megbeszélnek, mintegy konzíliumot tartva.
2022. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok. Mármint a gyerek adatai alapból ugye fent vannak a rendszerben, az orvos azt tudja felvinni, hogy ő innentől kezdve az új orvosa. Név alapján, ha csak nem valami nagyon gyakori név a településen, simán megtalálja.
2022. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De nincsenek fent a rendszerben mert 200 kmről költöztünk ide! Itt még senkinél se voltunk!
2022. ápr. 12. 13:11
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Akkor lehet hogy ők ketten épp telefonáltak egymással. Ha azt veszed kollégák és gondolom te is jóban vagy a kollégáddal es beszélsz vele.

Lehet megemlitette, hogy van egy új atjelentkező, 200 kmre. Neked befér a praxisba vagy vegyem át én? Másik meg reagál hogy az az anyuka nekem is írt.

És elosztjak egymás között, ki nincs leterhelve és elbir pkusz6egy főt

2022. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon bután csináltad. Előre el kellett volna döntened, melyikhez akarsz menni és őneki írnod. Ha ő nem vállalta volna, akkor egy másiknál kopogtatni.

Most ha mind a 3 fogadta volna, akkor mi alapján válogattál volna? Hogy melyik ír szívhez szólóbb e-mailt? Vagy licitáltatod őket, hogy mennyit fizetnek neked, ha hozzájuk mész?

2022. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!