Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy keressek rá genetikai...

Hogy keressek rá genetikai kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Szeretnem a fiamat elvinni, hogy megállapítsák van e cisztas fibrozisa. Voltunk már izzadsag teszten, eredmény meg nincs, és nem is bírok várni, szóval ezt a genetikai kivizsgálást elvegeznem magan úton. Hol tudom?
2022. febr. 14. 21:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

[link]

0:00-0:15

2022. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
58%

Én kérdeztem hogy mi lett a vizsgálat eredménye, de törölte valaki a kérdésem.


No, nem baj, ráèrek fél óránként megkerdezni ha eltűnik

2022. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#22-es én is láttam, hogy rákérdeztél, aztán eltűnt, mondom ennyire hülye nem lehetek, hogy láttam aztán eltűnt. Pedig semmi olyat nem írtál…


De reméljük semmi komoly és csak túlreagálta (kérdező remélem nem sértődsz meg ezért, de az a jobbik eset ha túlreagáltad)

2022. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
En is lattam!
2022. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
35%
Nem ő töröltette, hanem én. Mert egyértelműen nem jószándékú a kérdés hanem csak provokál. “Na fibrózisos a gyereked?”
2022. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Igen, mert kíváncsiak vagyunk a nagy hiszti után mi lett az eredmény. 1 hétig minket zsibbasztott a sós izzadtsággal. Válasz nuku, pedig a vizsgálatnak már van eredménye. Semmi provokatív nem volt benne...
2022. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%
Mióta kötelessége válaszolni olyanoknak akiket zsibbaszt az aggódása és csak belerúgni képesek? Egyáltalán hogy veszed a bátorságot hogy választ követelj? Szállj le a földre ember és sürgősen nézz magadba. 😒
2022. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Valószínű nem vagy tisztában az előzményekkel... úgy. Egyébként te ki jogon kérsz számon mást?
2022. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te sem vagy tisztában vagy netán a kérdezővel baráti a viszonyod, netán egy háztartásban élsz? Nem számon kértelek, hanem arra hogy nézz magadba. Értelmezni is tudni kellene…
2022. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok, az első vizsgálatnak nem lett eredménye mert keveset izzadt a baba. Szóval múlt héten voltunk újra, sajnos eredmény csak hétfőn lesz, mert szabin vannak.

Vért vettek tőle, egyik az a tipikus vervetel a másik pedig a hormonok, azokkal minden rendben.

Vittünk szeklet és vizelet mintat, de 3 hét mire lesz eredmény.

Rettenetesen izgulok, probalom elterelgetni a gondolataim, csak remélni tudom, hogy minden rendben lesz, és igen hogy csak feleslegesen kinlodtam.

Kozben csinlatunk nyalbol ilyen genetikai tesztet, de az is meg 4 hét, mire megjön az eredmény, nekem is és a babanak is.

Szóval köszönöm az érdeklődést.

2022. márc. 1. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!