Melyik dokinak higgyek?

Figyelt kérdés

A házi gyerekorvos írt ki a fiamnak köptetőt.

Este nyugtalan voltam betelefonáltam a Heim Pálba elmondtam mi a baja a fiamnak és hogy ha úgy alakulna az éjszakánk milyen köhögéscsillapítót lehet adni egy 8 hónaposnak mert ezt a háziorvossal nem beszéltük át?

Erre jött a válasz hogy csillapítót és köptetőt sem szabad mert ők még nem tudják rendesen felköhögni illetve nem tudnak mit kezdeni a feloldott nyákkal és jön orrán száján.


2022. jan. 21. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem adnék neki semmit és háziorvost váltanék.
2022. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos már régóta érik bennem a váltás!Több marhasága is volt már!Ebben csak megerősítettél!

Csak ez kicsit kellemetlen vagy nem tudom....tudom a gyerekek az elsők....van itt olyan aki orvost váltott?Volt ebből konfliktusa?

2022. jan. 21. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha baj van, nem számíthatsz rá, mert még ha jót mond, akkor sem bízol benne.

Így veszélyes vele maradnotok, mert lehet olyan helyzet, amikor nincs idő másodvéleményt kérni. Válasszatok olyat, aki ha mond valamit, nem akarod lecsekkoltatni egy másik orvossal!


"Konfliktus"? Szerintem ez teljesen lényegtelen. Jó eséllyel meg sem kérdezi, miért, ha meg igen, akkor el lehet mondani, hogy ismerősök ajánlottak valakit és szeretnétek inkább annál a dokinál lenni. Én nem személyeskednék vele, de semmiképp sem maradnék!

2022. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen igazad van!


Valóban nem bízok benne semennyire sem!

A másik doki ha kérdezi miért hagyom ott vele legyek őszinte?Érdemes?Csak mert ugyanott rendelnek és lehet ha elmondom a véleményem akkor "bunkózni" fog?!

Már ezek után azt sem tudom hogy a fülére adott antibiotikumot merjem e tovább adni?


Köszönöm hogy írtál!

2022. jan. 21. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én váltottam, rögtön az első találkozás után. Azért váltottam, mert nem volt szimpatikus. A mellette dolgozó kollégájához mentem át. Ő nem kérdezte meg, miért, de a védőnő igen, de úgy kérdezte meg, hogy "azért mennek át, mert a másik doktornő természetgyógyász is"? (Nem ez volt az oka, engem ez nem érdekelt, de csak mosolyogtam és bólogattam.) De szerintem ez őket nem érdekli ám túlságosan (a védőnőm is inkább csak pletyka miatt érdeklődött, szerintem). A dokiknak tök mindegy volt. Se akitől elmentem, se az, akihez végül mentem nem kérdezett egy árva szót sem. Papír ki, papír be, ennyi.
2022. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy 2 év alatt a köptetők nem javallottak, mert nem tudják rendesen felköhögni a cuccot úgy sem
2022. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
A dokik szeretik egymást leszolni amíg nem papíron történik, de ha beperelnel egy orvost egyből összefognak .
2022. jan. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy nem szabad köptetőt, köhögéscsillapitot adni. Nem érdekli őket, ha váltasz, mert rengeteg gyerek jár hozzájuk, folyton születnek gyerekek és be vannak lakóhely szerint osztva. Az új sem kérdezi, hogy miért, nekik csak egy vagy a sok szülő közül.
2022. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is váltottunk, a második talalkozás után. Életem egyik legjobb döntése volt, komolyan… senki nem nézett furcsán miatta, de őszintén, ha kiutál itt a helyi utca népe, akkor is fontosabb, hogy a gyerekeimet jó kezekben tudjam.
2022. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!