Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kérlek csak az válaszoljon...

Kérlek csak az válaszoljon aki terhesség előtt vagy közbe beoltotta magát: a babátok többet eszik a kelleténél és nagyobb az átlagnál?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert mostmár azt hallom és tapasztalom mindenhonnan hogy azoknak a babái akik beoltották magukat szülés előtt vmilyen NYugati oltással sokkal nagyobb étvágya van és többet eszik és jobban nő az átlagnál.


Semmi vicc nincs ebben komolyan kérdezem.


Nem vagyok oltott nem oltott párti, csak észrevétel, és kíváncsi vagyok ti mit tapasztaltatok?

Ez csak véletlen vagy van vmi ebben?


2022. jan. 17. 00:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

98 ban sem covid sem oltás nem volt

4.5 kg és 58cm volt a fiam a2 év múlva a lányom 4kg és 54cm volt

2022. jan. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem a gyed kategóriaba akartam hanem a babák- vagy a -tapszeres etetés kategóriában- mivel ezek a babák minden esetben tápszert is esznek
2022. jan. 17. 00:17
 3/20 A kérdező kommentje:
1 Nem a szülésre gondoltam, hanem miután megszületik a baba hogyan eszik/növekszik?
2022. jan. 17. 00:19
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
A kicsi 19ben született 1kg ot hízott 1 hónap alatt. Amíg szoptattam jobban hízott, hozzátáplálás után majdnem leállt a hízás.
2022. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Hát... azért én örülök, hogy az én babám teljesen normális súlyú pedig már a 3. vakcinát szoptatás alatt vett fel. Születni is átlagos súllyal született.


Nem ezen múlik. Előbb gyanakodnék a terhesvitaminokra

2022. jan. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
1 és 4 vagyok első kettőnél nem szedtem, a 3. nál igen ő lett a legkisebb súlyú, de nála híztam a legkevesebbet.
2022. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell mindent elhinni kerdezo.
2022. jan. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Novemberben szültem, rerhesen 2 oltást adattam be, pár napja a harmadikat.

A lányom 3520 grammal és 51 centivel született. Az utolsó mérésekor 4850 g és 56 centi volt 3 hete. 100%ban anyatejes, tápszerrel csak a kórházban találkozott.


Nem tudom, honnan szedted ezt a baromságot.

2022. jan. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Enyém nagyon duci, de csak anyatejes. És a családunkban mindenki duci volt babaként.
2022. jan. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
barátnőm nem volt oltva terhesség előtt se alatt. a baba 4kg fölött volt picivel, teje is volt. az első pár hétben sokat hízott (tapasztalatlanság, sírás miatti túletetés tápszerrel), de azóta is nagy baba, 2.5-3 hósan közel 7kg. a szoptatás egyéb okok miatt útközben abbamaradt (anya kórházi kezelése miatt), ezért lett tapszeres a baba. ez genetika.
2022. jan. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!