Milyen betegség van most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdte 3 napja a férjem: nátha, betegségérzet a torokban

Ma én: nátha, betegségérzet a torokban, fejfájás


10 hónapos kislányom reggel tökéletesen volt, dél körül hirtelen belázasodott. Nem magas, eddig 38.2 fölé nem ment. Csillapítottam, mert a közérzete rossz volt, sírt. Vacsorázni nem akart kanalasat, ciciből alváshoz valamennyit szopizott. Orra hallásra tiszta, de néha folyik belőle váladék, párszor tüsszögött is ma.


Vettem covid tesztet (nyalókás + orrba dugós) és mindkettő negatív.



2022. jan. 11. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a covid az biztos.
2022. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Valszeg az omikrom, azt nem mutatja ki a teszt mostanaban...
2022. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tehát tényleg nincs más, csak a covid? 😅
2022. jan. 12. 11:52
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem mutatja ki a teszt .. :D


Amit teszttel kell keresni és még az se mutatja be, az nem létezik, nem? :DD

2022. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegy milyen betegség? Valami másik vírus, amit úgy kell kikúrálni, mint bármi mást.

Csak a covidnál nem mindegy, arra külön kell felírni gyógyszert, ha viszont ki van zárva, akkor pontosan az a dolgod, mint pandémia előtt lett volna, ha megbetegszel.

Iszod a teádat, pihensz, vitaminok, sok gyümölcs és zöldség, meg szeded a gyógyszert, ami jó takonyra, lázra, fejfájásra stb., aztán csókolom.

Ha pedig csak rosszabbodik, akkor háziorvos, ennyi.

2022. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, a gyerek miatt aggódom. Sosem volt még beteg, első baba.

Gondoltam hátha találok anyukát, akinek a picije hasonlóban volt mostanában és megnyugtat.

2022. jan. 12. 15:17
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
9 vagyok a covid banda. A fiamnak nincs felső légúti tünete kb az orrhang, váladék nincs éjjel 38.6 volt a hője, most nappal semmi. Nincs étvágya mikor eszik hasát fájlalja, és most ment egyszer a hasa.
2022. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szilveszter-január eleje volt hasonló

Gyengének éreztem magam, pihentem. 1 nap alatt jobban lettem (ennyit enged a család 😅)

Férjem 3 napig feküdt, gyenge láza is volt

A 2,5 éves fiunk is lázas volt pár napig aztán átváltott taknyosba


Január első felében volt ez,

Otthoni gyorsteszt negativ

Munkahelyi ellenőrző negtiv


Most pár héttel később én taknyosodtam be, 2-3 napig nehéz a nyelés, sárga a taknyom, de érzem hogy megyek ki belőle (ugye a korábbit nem pihentem ki)

Kisfiam orrát is szívtam pár napig, köhögött, de jobban van ő is (étvágy, jókedv, energia ok)


Szeles, hideg idő volt

2022. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem koronavírus, de kórházban vagyok vele.

Valamilyen vírust szedett össze, amire allergiás reakciója lett. Az egész teste csalánkiütéses, szemei bedagadtak.

2022. jan. 17. 11:00
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Szegényke.

Jobbulást!

2022. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!