Milyen betegség van most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdte 3 napja a férjem: nátha, betegségérzet a torokban

Ma én: nátha, betegségérzet a torokban, fejfájás


10 hónapos kislányom reggel tökéletesen volt, dél körül hirtelen belázasodott. Nem magas, eddig 38.2 fölé nem ment. Csillapítottam, mert a közérzete rossz volt, sírt. Vacsorázni nem akart kanalasat, ciciből alváshoz valamennyit szopizott. Orra hallásra tiszta, de néha folyik belőle váladék, párszor tüsszögött is ma.


Vettem covid tesztet (nyalókás + orrba dugós) és mindkettő negatív.



2022. jan. 11. 21:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
86%
Anyum ugyanezekkel most covidos, gyorsteszt negatív, pcr mutatta ki.
2022. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Csak covid , semmi más.
2022. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Covid. Nálunk mindenki elkapta. A gyorstesztek 50%-a negatív sajnos. Jobbulást nektek!
2022. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Bocsánat, nem jól írtam. A gyorstesztek 50 %-a fals negatív.
2022. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
De mi ez, hogy covid? Influenzajárvány van.
2022. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy van covid, nem tűnt el más betegség. Nálunk most a hasmenős-hányós vírus tarol. Szóval lehet bármi más is.
2022. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Lehet covid, a gyorsteszt megbízhatatlan. Nyilván ne menjetek sehova betegen, ha csináltattok pcr tesztet, akkor kiderül. Ha tényleg covid, akkor kaphattok rá gyógyszert, ha pedig nem az, akkor szokásos kúrálás.

Szerintem ne várjátok meg, hogy szarabbul legyetek, ha véletlenül tényleg covid, ebből szokott a gond lenni.

2022. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Gyors teszt napokkal a tünetek megjelenése után mutatja csak ki.
2022. jan. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk covid mind a 3 teszt pozitív lett, nekem csak rekedtség, a gyereknek is 3 lesz tavasszal, férjnek nátha torok fájás. Nekem vasárnap még negatív volt.
2022. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A férjem teljesen jól van már tegnap óta, semmi baja nincsen.

Én is egész jól vagyok délután óta. A pici viszont egész éjjel lázas, de szerencsére nem szökik magasra, mellette jókedvű.

2022. jan. 12. 04:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!