Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan használjam helyesen az...

Hogyan használjam helyesen az orrszívót?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, nem gondolom, hogy külön tudás szükséges az orrszívó használatához, de hiába fújom az orrát tengervízessel, hallom hogy ott szörcsög a váladék és nem jön ki! Már úgy is próbáltam, hogy befogom az egyik orrlyukát a másikat szívom, de így se. Ki hogy csinálja?
2022. jan. 6. 08:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8 vagyok, nekem felnőttként is csak a nasivinhoz hasonló dolgok hatnak. Ha jól tudom az az, amit nem szabad folyamatosan használni, ugye?
2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, ezeket csak 1 hétig szabad használni, mert hozzászokik a szervezet és nem váltja ki a várt hatást. Vagyis függővé lehet válni. Egy hétnél tovább nem szoktam használni, addigra általában mindig meggyógyul.

10 voltam

2022. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!