Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire “veszélyes” most a...

Mennyire “veszélyes” most a babát bevásárló központba vinni?

Figyelt kérdés
2 honapos baba, meg nincsenek meg az oltasai, és max 1 órás plazazasrol lenne szó, így hogy végig a babakocsiban van.
2021. dec. 5. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem gáz, de alapból én nem vinném, nem most nem, 5 éve se vittem volna, mert macera.

Apuka nem tud rá vigyázni?

Nekem mindig a férjemmel volt ilyenkor. Fél éves kora után kezdtem vele plázázni.

2021. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha nem muszáj, én nem vinném. Ha kiakarsz mozdulni, inkább menj szabad levegőre, ne plázába. Ha muszáj ügyet intézned, és nincs kire bízni a kicsit, akkor persze, nincs választásod, de alapvetően nem mennék.
2021. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Én sem vinném, nem csak pont a covid miatt.
2021. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát én a 2 hónapos gyerekkel már bátran jöttem mentem. Bár az ilyen zárt terekre nem igazán mentünk, mert a plázákba csak akkor megyek be ha épp van egy olyan üzlet amiben celirányosan megveszek egy adott dolgot. Egyébként nem a mi világunk.


Én nem mennék még, legalábbis inkább amiatt, mert mi garantálja, hogy végig a babakocsiba lenne ezidő alatt, hiszen ha épp nem tetszik neki valami és sír, nem fogod nem kivenni, mert egy plázában vagy épp. Megvárnám a hullám lejártát és utána mennék vele, ha nagyon akarok.

2021. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
A babakocsi nem védi meg a covidtól...
2021. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a macera miatt nem érdemes vinni. Persze, ha nincs más megoldás, nem olyan nagy dolog, de ha lehet, inkább nem vinném.
2021. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Mi a macera benne....??? De érdekesek vagytok. Meg lusták.
2021. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Egy 2 hónapossal nem szívesen mennék. Nem csak a covid miatt.

A tömött pláza nem a legjobb a csecsemőnek (hangok, fények, bacik stb)

Mi a macerás? 1 óra miatt (amit lehet végig üvölt) pakoljak be pelust, váltóruhát stb. Időzítsem úgy az indulást h a legjobb legyen neki. Mivel kint hideg van így overál, de bent meleg van tehát le kell venni róla stb. Ez nem lustaság. De minek szivassam magam ezzel?

2021. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Mi abban a lustaság hogy nem megy az ember egy 2 hónapossal plázába? Senki nem mondta hogy sétálni nem visszük. 😂😂🤦🏻‍♀️
2021. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Én a 2 hónaposommal jöttem mentem, plaza, fodrász, műkörmös, barátnők.
2021. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!