Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok vinni 5 hónapos...

Szoktátok vinni 5 hónapos babátokat bevásárlóközpont, ovi, stb? Én annyira félek, hogy összeszed valamit!

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,én minden nap megyek vele már kb. 6 hetes kora óta, mert a nagyot én hozom el az oviból. Amíg aludt a babakocsiban, addig nem aggódtam, mert benne hagytam, de most már 10 hónapos, összefogdos mindent, amíg a naggyal összekészülök... nem aggódom, csak nem szeretem, hogy ez van. Sajnos most beteg is lett, torokgyulladás, de szerintem nem ott szedte össze, hanem a legutóbbi tanácsadáson a rendelőben, mert voltak ott beteg gyerekek..
2010. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tavaly pont beleszületett a hini-be:) Nagyszerű volt, itt már halálra idegesítettek, de engem nem izgatott annyira:)


Dec.16án született, az utazáskiállításra ami már nemtudom mikor volt...március eleje azthiszem...na szóval arra már vittem el:) előtte is mentünk bevásárolni, bár azért nem 2 hetes gyerekkel azt tény:) Báááár, már jó korán kezdtük a sétálást is:) Én nem féltem, most mitől, ha elkapja elkapja...nem a hinit, hanem mást...erősödik attól is. Evidens, hogy össze kell szednie, arra van a gyerekkor...majd most nekem támadnak, de jó pálda vagyok én.


Anya nagyanyám nyomására engem agyonöltöztetett mindig, nem vitt közösségbe sem nehogy beteg legyek...míg az unokatesóm akit nem féltettek tök erős lett, én meg itt vagyok egy gyenge immunrendszerrel...nem genetika mert a családban mindenki erős fizikumú, erős immunrendszere van...én meg beteges vagyok máig.


Nem féltjük a gyereket, visszük ide-oda...most lesz 1 éves,még sosem volt beteg:) Majd lesz! De nem baj, azért vagyok itt, hogy kikúráljam:)

2010. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi már 1 hónaposan mentünk minden felé.

amíg nem fogdossák meg és bent van a kocsiba és nem viszed nagy tömegbe addig szerintem nem lesz nagy baja.


még nem lesz 3 hónapos mikor repülni fogok vele.


mi egyedül élünk minden csalátagunk barátunk nagyon messze van, így ha nem viszem sehova sem akkor itthon begolyozom egyedül.

2010. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tavaly szültem novemberben

3 hetesen vittem már az összes bev.központba, karácsonyi bevásárlásra


ha emlékeztek akkor jött be a H1N1 botrány is:)))

Ne féltsétek már ennyire a babákat!

2010. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Perzse vittünk, az élet nem állt meg.

5 hónapos korában pl Görögországban voltunk nyaralni kocsival.

21 hónapos eddig 2x volt náthás (tesója iskolás, úgyhogy bármit hazahozhat.

2010. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!