Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valami bevàlt recept, gyógysze...

Valami bevàlt recept, gyógyszer erre?

Figyelt kérdés
Màr egy hete itthon vagyunk a kisfiammal. Egyedül nevelem és rengeteg pénzkiesés a táppénz. De még mindig nagyon köhögünk és taknyosak vagyunk. Az orvosa nem néz rà, telefonba mondta az asszisztens, hogy csak akkor menjünk ha meggyógyult és kell az igazolas az oviba meg nekem a táppénzes papír. Így hát recept nélküli gyógyszereket vettem, de nem javulunk :(
2021. okt. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős, mióta beteg?

Nagyszülő, egyéb segítség nincs?

2021. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 éves, 8 napja van megfàzva, én kb 5 napja. Nincs sajnos, külföldön élnek.
2021. okt. 25. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ragaszkodj, hogy lássa orvos.


Valószínűleg ennyi idő után már antibiotikum fogja helyrehozni, ha nem, akkor sem az asszisztens a kompetens..

Távgyógyítás meg nem mindig működik


Jobbulást

2021. okt. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ragaszkodj ahhoz, hogy az orvossal akarsz beszélni.

Sajnos a köhögés több hét is lehet.

2021. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi javulás, mindenképpen kellene orvos. Nálunk is telefonos "vizsgálat" van. Csak akkor fogadnak, ha lázas a gyerek. A 9 hónapos kisfiammal is ezt csinálták, aztán mikor nem javult, akkor mondta az orvos, hogy vigyem le. Kiderült, hogy hörghurutja van. Amit esetleg otthon csinálhatsz, hogy sűrűn szívod az orrát, meg orr sprayt használtok. Meg amit hallottam, izlandi zuzmó, vagy vmi természetes alapanyagú köhögés csillapítót.
2021. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!