Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek bevált módszere...

Van valakinek bevált módszere a gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A problémám a következő.

Kb 2 hete majdnem minden estére megfájdul a fejem.Eddig frontra gondoltam,de ennyi front nincs amennyit fáj a fejem.

A nőgyógyászom a terhesség minimum 12.hetéig nem javasol semmi gyógyszert,mert a pajzsmirigyem miatt veszélyeztetett terhes vagyok.

Mit tehetnék hogy csillapítsam a fájdalmat gyógyszer nélkül?



10hkm


2018. aug. 30. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Panadolt akkor is vehetsz be nyugodtan 1-1x, semmi baj nem lesz!

Ez sajnos hormonális, nekem is fàjt ilyentàjt, de inkàbb később, 11-13.hèten.

Most 10 hetes vagyok. Mèg nem fáj kopkop.

2018. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejfajasra próbáld ki esetleg a borsmenta illoolajt.Csak simán az orrod alá dugva szagolgasd az üveget párszor.Illetve én szoktam a számat is oblogetni ilyenkor borsmenta ízű szájvizzel.Butan hangzik de nekem fejfájásra ez jött be.Migrenen viszont még a gyógyszer sem segít.
2018. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fayi, hideg kóla, jegeskávé. Bármi, ami hideg, szokott segíteni.
2018. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.(ment a zöld kezecske mindenkinek)

Első körben a hideg italt fogom kipróbálni,mert sem borsmenta illóolaj sem panadol nincs itthon.

Aztán ha nem jobb,jön a további "kísérletezés".

2018. aug. 30. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok hideg folyadék, napi 3-4 litert iszok azóta nem fáj a fejem.
2018. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!