Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A hagyományos kézi, vagy...

A hagyományos kézi, vagy elektromos orrszívó a jobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg porszívós van, de retteg tőle a fiam. Róbaltam úgy is, hogy leszedtem a porszívóra csatlakoztatható reszét és szájjal szívtam, de annyira kell szívni, hogy néha beszédülök. Szeretnék másik fajtát is kipróbálni, ezért tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik fajta vált be és abból melyik márka. Horror áron sajnos nem tudok venni(mint pl Nosiboo)

2021. okt. 9. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A kézi nem szív ki semmit, jó az a porszívós, majd megszokja a hangját.
2021. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk sima elektromos, kézi van. Második gyereknél használjuk, nekünk bevált. Lehet, hogy van közte jobb és rosszabb minőségű is. Gondolom, az olcsóbb nem szív túl erőteljesen. Én is nagyon mérlegeltem vásárlás előtt. Sokan a porszívósat ajánlották, de nekem nem túl barátságos. Volt, hogy éjjel kellett szívni az orrát, hát nem hogy a család többi része, de a szomszédok sem örültek volna neki, ha bekapcsolom a porszívót. Kényelmesebb, kéznél van. Ráadásul mi elég sokat utazunk, ezért is maradtam ennél, mert akár utazás során bármikor elő lehet venni.
2021. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, te milyen típust/márkát vettél?
2021. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi lennék
2021. okt. 10. 05:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!