Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Normális,hogy az arcüreggyulla...

Normális,hogy az arcüreggyulladásos, erősen köhögő,gennyes orrfolyású gyerekemnek semmit sem írtak fel a gégészeten?

Figyelt kérdés
2,5 éves a fiam. Azt mondta az orvos, hogy nem jól csinálom, fél óránként kell szívni porszívóval az orrát, nem csak 4x. Porszívó előtt és után is orrcsepp. Kérdeztem milyet, mondta válasszak egyet. Leszívta az orrát, jó sűrű sárga-zöldes trutyi jön mindig. Használtam már otrivint, nasivint is, de mindig itt tartunk. Most akkor se köhögést enyhítő sem kell. Mégis melyik orrcsepp a legjobb erre?
2021. jún. 22. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Zöld váladék az bakteriális fertőzés, antibiotikum kellene....
2021. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem normális, erre antibiotikum kellene.
2021. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sárgás inkább, néha kicsit zöld is van benne. Semmit sem adott, semmit sem írt fel. Most mit csináljak?
2021. jún. 22. 14:07
 4/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Magánrendelésre el tudod vinni esetleg? Ha jól értem, most állami rendelésen voltatok.
2021. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, államin voltunk. Nem is nagyon jön a porszívózáskor szinte semmi, de szörcsög nagyon, pedig forgatom ide-oda a fejét. Házi orvos nem tudna erre antibiotikumot adni?
2021. jún. 22. 14:19
 6/16 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Szerintem háziorvos is tudna, hiszen ő ugyanúgy fel tud írni antibiotikumot.
2021. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már csak holnap rendel a háziorvos. A magánorvos így most hó végén nagyon húzós lenne, de így sem jó ugye. Szerintem holnap felhívom a háziorvost is, attól tartok hogy azt fogja mondani, hogy amit a szakorvos mond azt kell csinálni, azt nem írja felül.
2021. jún. 22. 14:26
 8/16 anonim ***** válasza:
Sterimarral befújsz előtte, mielőtt leszívod? Az fellazítja. Orrcsepp utána kell.
2021. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, eddig tisztult neki, de már nem jön, viszont folyton köhög. Nem tudom leszívni neki.
2021. jún. 22. 16:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Abban igaza van a gégésznek, hogy gyakran kell szívni.


Mint amikor te náthás vagy. Hányszor fújsz orrot? 4x? Ugye, hogy nem.


Én a lányomnak egész nap szívom, pedig ő már 5 éves. Csak nem tudja hatékonyan kifújni az orrát.

2021. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!