Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan aki Covid alatt...

Van itt olyan aki Covid alatt nem volt Beteg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 21:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

Mi sem, pedig nem nagyon vigyáztunk.

Ugyanúgy találkoztunk a barátokkal, ismerősökkel. Nem fertőtlenítettünk buszozás vagy bevásárlás után. Mindketten tömegközlekedünk, külföldön èlünk.

2021. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 qkker1 ***** válasza:
60%
Senki nem volt Covidos a családban, pedig többször is voltam maszk minden egyéb védekezés nélkül igazoltan Covidos mellett.
2021. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%
Mi megúsztuk, az anyósomék és a tesómék is, de a szüleim nem, ott volt egy ronda családi gócpont, egy olyan családi összejövetelen, amit mi kifejezetten a járványveszély miatt hagytunk ki. Meg amúgy is vigyáztunk, tényleg használtuk a maszkot, vettünk jobb minőségűt is, mikor ősszel újra durvulni kezdett a járványhelyzet. Abból a szempontból könnyű dolgunk volt, hogy itthonról dolgozunk mindketten. Csináltunk antitest gyorstesztet is az oltás előtt, az negatív volt nekem is és a férjemnek is.
2021. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%
Én se, család se, párom se
2021. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam el pedig a környezetemben szinte mindenki covidos volt
2021. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
Mindkét hullám alatt házibulikba jártam, sehol sem hordtam maszkot, mikor nyitottak a szórakozóhelyek, minden hétvégén ott voltam, egész nyáron strandoltam :) Napi szinten 10-20 ügyféllel találkozom a munkámból kifolyólag, 20-30 kollégával találkozom minden nap maszk nélkül ( a hullámok alatt is ) Most kaptam meg az eredményt, nem található ellenanyag a szervezetemben. Eddig sem izgatott a covid hiszti, ezután sem fog, teljesen nyugodt életem van :D Csak azt a sok szerencsétlent sajnálom, akik remegve hordják a friss levegőn/kocsiban is a maszkot, és a lélegeztetőn kötnek ki :)
2021. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 jonyka ***** válasza:
Mindketten elkaptuk, de furcsa nátha tüneteken kívül semmi sem volt komolyabb.
2021. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tök lutri,h ki kapja el,és h reagál rá a szervezete!Én covidtól független nagyon tudatosan vigyázok az egészségemre,évek óta semmi betegségem nem v,ez a legnagyobb kincsünk,úgyh ugyanúgy sok természetes vitamint ettem,a maszkkal meg azután nem v gondom,h beszereztem egy csomó dizájnosat:halálfejeset,cicásat,pillangósat,szóval én divatot csináltam belőle+egyszerűbb v meló előtt felkapni1maszkot,mint fél órát sminkelni mindennap!:)Nyílván ebben a dög melegben én sem hordom!Viszont egyik barátnőm post covidban szenved:október óta nem érez se ízeket,se szagokat,egy kollégám,aki nem hordott maszkot,és nem is fertőtlenített belehalt1hét alatt!Idén lett volna50éves,de nagy ünnep helyett eltemették szegényt.Ez nagyon megviselt!:(
2021. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nincs róla tudomásom, hogy elkaptam volna. Napi szinten buszoztam, dolgoztam. Gerincsérvem "lett". De gondolom, h a vírusnak nincsen köze hozzá.
2021. jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Amióta tart a vírus nemhogy covidos, de egyébb beteg se voltam. Pedig eléggé utazgattam
2021. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!