Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan aki Covid alatt...

Van itt olyan aki Covid alatt nem volt Beteg?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 21:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Igen, én.

Bár én fegyelmezett voltam, a saját egyszemélyes irodámba se jártam be 😂

2021. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Mi nem kaptuk el. A Férjem ellenanyag (gyors)tesztet is csinált, negatív volt. Nagyszülők se voltak betegek. Én szüleim sem, Apósomnak pozitív lett a tesztje (munka miatt csináltatta), de semmi tünete nem volt, kövi negatív lett. Közülük se volt beteg senki. Sógoromnak szintén halvány pozi teszt, senkinek semmi tünete...
2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Ja, mindezt úgy, hogy a Férjem tömegközlekedéssel járt vidékről dolgozni Bp-re, több átszállás, én is mentem boltba, mindenki intézte a dolgát.
2021. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Igen ! Tömeg közlekedtem,egy műhelyben dolgozom,50-magammal .
2021. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem kaptuk el, pedig a férjem tömegközlekedéssel jár dolgozni és intéztük ugyanúgy a dolgainkat, nyilván a szabályok betartásával. A szűk családban se kapta el senki, csak a tágabb rokonságban.
2021. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyikünk sem volt beteg az elmúlt másfél évben (4 gyerek, 2 felnőtt, 1 macska)
2021. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Én egészségügyben dolgozom, az elmúlt 1 évben összesen 5 hónapot töltöttem covid betegek között, minden nap tömegközlekedem. Sosem voltam covidos, pedig sűrűn teszteltek.
2021. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Mi sem kaptuk el,férjem napi szinten ingázik, gyerekeink oviban, decemberben szültem.

Szüleim sem, nővéremék sem kapták el.

Apósom lett az oltás után.


Igazából a közvetlen környezetünkből senki nem volt covidos.

2021. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Mi sem kaptuk el, pedig ugyanúgy éltük az életünket, persze a szabályok betartásával. És ami még szembetűnő volt, egy sima náthát sem kapott egy egyik gyerekem sem.
2021. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
három éve még egy kis takony sem ért utol pedig még csak óvatosnak sem mondanám magam. simán mosatlanul eszem a zöldséget, gyümölcsöt is nemhogy még fertőtlenítsem itthon a dolgokat vagy kesztyűben vásároljak :D
2021. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!