Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Csomók az egy éves cicijében?

Csomók az egy éves cicijében?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok nekem bíztatót! Már egy hónaposan volt egy kis duzzanat lányom cicijében. Akkor a doki azt mondta, hogy ez gyakori, figyelni kell, hogy nem piros vagy nem-e vérzik, stb. Semmi ilyen nem volt. Azonban még mindig nem múlt el, sok pici duzzanat van benne, de csak a bal oldaliban. Még mindig nem piros, nem vérzik, nem is látszik, csak érezni. Ma voltunk oltáson, ugyanazt mondta, mint eddig, plusz még, hogy ha csendesül a járvány, el kéne vinni onkológiára, na most itt nagyon megijedtem... Volt valakinél ilyen? Mi lett végül?
2021. márc. 24. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Figyu!

Ha ilyet mondott neked, ÉN a te helyedben már ma foglalnék időpontot egy magánklinikán.


Ki tudja, mikor csendesül a járvány??

2021. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Azonnal magan uton keress onkologust!
2021. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most olvasgattam utána, elég gyakori ez a gyerekeknél. Megyünk ultrahangra, de már nem izgulok. :)
2021. márc. 24. 12:55
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa majd ezt a kérdést hasonló okokból, most megkérdeztem megint a másik védőnőt, azt mondta, hogy ez teljesen ártalmatlan, és eddig mindenkinél elmúllott. ☺️

Persze azért uh-ra elmegyünk.

2021. márc. 24. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Meg szuletes utan 1-3 honapig normalis. De egy eves gyereknel nem.
2021. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most írom, hogy a védőnő is mondta. De egyébként a doki is azt mondta, ha mást gondolt volna, nem azt mondta volna, hogy ha vége a járványnak, akkor menjünk uh-ra. De egyébként az volt a kérdés, hogy akinek volt a gyermekének ilyen, mi lett vele, mikor múlt el.
2021. márc. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!