Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Taknyos a baba 2,5hetes....

Taknyos a baba 2,5hetes. Milyen elektromos orrszívót ajánlanátok ami nem több mint kb 15e ft?

Figyelt kérdés
Nem látom csak hallom hogy taknyos, mit tegyek? Mit tennétek?
2021. jan. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5-600 ft az orrszi-porszi bármelyik deogériában, csak rá kell csatlakoztatni a porszívóra. 😊
2021. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Csak az orrszi-porszi-t a porszívósat.

De nagy,eséllyel nem taknyos a baba, a torkukon marad a kaja, annak van ilyen hangja, fejletlen a garat, pár hónapig így szörcsögnek.

Nem tennék semmit, nem is szívnám ki, mert nem jön ki semmi ilyenkor. Büfiztesd hosszabb ideig.

2021. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az orrszi-porszi a legjobb. Lassan 5 éve van meg, elnyűhetetlen és hatékony.
2021. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem taknyos, a mi kisfiunk hónapokig szörcsögött. A doki azt mondta, amit itt az egyik válaszoló, fejletlen garat stb..a tej félremegy neki.

Nem kell nagyon szívogatni, ha úgy tűnik kap levegőt. Mi nem szívtuk le.

Amúgy tényleg az orrszi-porszi a legjobb. Nem fájdalmas, kipróbáltam én is, csak hangos. Viszont hatékony!

2021. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a porszívóra csatlakoztatható nem jött be mert hangos volt a porszívó, üvöltött tőle a gyerek, amikor éjjel használtuk még a szomszédok is át kopácsoltak (panel lakás), a pesztonka orrszívót viszont tudtuk használni, adapteres, de elemekkel is működik, hordozható. Van belőle 2,ha esetleg érdekel, eladó az egyik, ami mellszívós is.
2021. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!