Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Háromnapos lázat okozhatja az...

Háromnapos lázat okozhatja az unokatesóm ajakherpesze?

Figyelt kérdés

A múlt héten nálunk töltött egy hetet az unokatesóm és napi szinten érintkezett a lányaimmal. A fél évesemen három napos láz jött ki a távozása után 2 nappal.

A herpesze az utolsó előtti nap jött ki.

A háromnapos láznak úgy olvastam, hogy herpesz vírus az okozója, de nem tudom hogy ugyanaz e mint a sima ajakherpesznél.

Van erről valakinek információja?


2021. jan. 13. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Okozhatta. Viszont fél éves babánál ez még veszélyes lehet, hívd fel az orvost.
2021. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így nem szabad a közelébe menni. Maszkot felvehetett volna. Vagy a legjobb, hogy nem érintkezik a kicsivel. Sajnos én hajlamos vagyok rá egy évben kétszer kijön sajnos. Mindig maszkot vettem fel, ha a baba közelében voltam és tapaszt is használtam.Hívd fel az orvost mert veszélyes lehet.
2021. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!