Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vkinek szemüveges a gyereke?

Vkinek szemüveges a gyereke?

Figyelt kérdés
2 És fél éves fiamnak nagyon magas cilindert mérték. Most tovább küldtek. De nem vettük eszre, hohy ne látna. Minden apró porszemet meglát kb.
2021. jan. 7. 18:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy elmérte az orvos?
2021. jan. 8. 08:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Reméljük! De egyáltalán mivel mérte? Azt írtad csak jön a szemész hetente a haziorvosi rendelőbe. Ez a gép meg nem hurcolászható.
2021. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szemészeti rendelő van, csak állandó orvos nincs. Egy géppel merte olyan 2 méterről. 1 evvel ezelőtt másik orvos volt ő nem tálalt semmilyen problémát, csak viasza hívtak, mert nem mutatta meg a képen az egyik ábrát.
2021. jan. 8. 08:54
 14/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, kicsiknek szokták ilyen géppel nézni, mi is voltunk babakorában. Ez végül is pont arra jó, hogy látszik lehet-e vmi probléma. Ha igen, akkor alaposabban meg kell vizsgálni, ezért is küldtek tovább.
2021. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát nem ismertem, az én kisfiamnak ugyanolyannal mérték mint a felnőttekét, plusz még szemfenékvizsgálat is volt egy másikkal, ehhez kell a pupillatágítás, nem a dioptria meg a cilinder méréséhez. De ő nem ilyen kicsi volt akkor hanem majdnem 6 éves.

Gyerekszemészet, de nem Magyarország.

Nagyon drukkolok hogy félremérték neked és a "rendes" vizsgálaton kiderül hogy nem is olyan sok a cilinder.

2021. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy is fura hogy dioptriának pluszost, cilindernek minuszosat mértek, hátha tényleg tévedés!
2021. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Magánba kértem időpontot, 2 hét múlva megyünk. 1 eve volt pupillatágítás most nem. Akkor nem volt baj. Én is remélem, hohy ez tévedés volt, csak kétségbe estem.
2021. jan. 8. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!