Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves gyereknek vermox...

3 éves gyereknek vermox tablettából mennyit kell adni?

Figyelt kérdés

Van ahol azt olvasom, hogy 1-et, aztán másnap megint 1-et és két hét múlva még 1-et. A másik verzió ugyanez csak féllel.

Ti hogy adagoltátok? :(

Tudom ciki, nem tudom, hogy szedhette össze :/



2020. okt. 19. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ki írta fel neki? Az nem mondta mennyit és mikor adj? ez nem játék kérdezd meg az orvost ne minket.
2020. okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Orvos 1et mondott, asszisztens később felet, mert neki annyi elég ... 😐
2020. okt. 19. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosra hallgass.
2020. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

A kislányomnak egyet kellett bevennie, majd két hét múlva még egyet. Plusz a Vele egy háztartásban élő, Vele érintkező családtagoknak is kellett egy kúra. A kislányomnak elmúlt, mi pedig nem is lettünk gilisztásak.

De sztem is kérdezd meg a dokit, ha két különböző utasítást kaptál.

2020. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, megkérdeztem. :)

Egyet ma, egyet holnap. Két hét múlva még egy.

2020. okt. 19. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is gilisztás. Szombaton vittem az ügyeletre. Nekünk úgy mondta az orvos, hogy akkor kapjon egyet, majd 2 hét múlva még egyet, és 1 hónap múlva is. Én sem tudom, hogy hol szedte össze a lányom.
2020. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem a középső lányom 1 év alatt 3x kapta el, a 3. visszafertőződés volt (rágja a körmét).

Ahány orvos, annyiféle adagolási módot kaptunk.

Én is elkaptam tőle, meg a legkisebbnek is volt 1-2 pete.

A nagylányomnak és az apjuknak nem volt. De ők is kapták a gyógyszert. Most utoljára 3 napig kellett adjam, egy ideje nem látom a fehér pöttyöket, remélem, sikerült végre kiirtani....

2020. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekünk úgy néz ki sikerült!

Szorítok, hogy ti is megszabaduljatok tőlük!

2020. okt. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!