Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hát, nyak és térdfajdalom 4...

Hát, nyak és térdfajdalom 4 évesen?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz 4 éves a kisfiam, de kb fél éve fájlalja a térdét. Eleinte ritkábban, havi max 2x,mostanában heti 2x minimum. Sőt napközben ha kérdezem akkor is mondja, hogy fáj. De magától csak este mondja, ilyenkor sír. De elég volt bekenni rozmaringos krémmel és tudott aludni tovább. Viszont tegnap, ahogy mentünk kocsival mondta, hogy nyomja az ülés, fáj a háta. Jó fajta ülése van, ezért hitetlenkedtem, bár kivettem egy pillanatra, hogy igyis fáj e, azt mondta nem, igazgattam az ülést, egyszer azt mondta fáj, aztán nem. Nem tudom. Viszont ma a szőnyegen ülve is megjegyezte, hogy fáj a nyaka és a háta (gerincre mutatott) es a játékot is abba hagyta. Annyira kétségbe vagyok esve. Egész nap olvasgatok, már mindenre gondoltam. Ortopédiat kedden tudom hívni, de lehet elviszem magánba. Vagy merre induljak? Volt valakinek hasonló? Egyébként sokat nőtt, szerintem majdnem 5 centit az elmúlt fél évben, és a lába decemberben 25 volt, most 28-as. Doki eleinte azt mondta növekedési ugrás, viszont tegnap amikor elvittem, olyan hitetlen volt, azt mondta növekedéstol a térd nem fáj. Neten egyébként azt olvastam fájhat. A háta idegesít, hogy az mitől. Előre is köszönöm aki segít
2020. aug. 14. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a hirtelen növés jutott eszembe.
2020. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy mennyi bunkó ember van! Aki szerint nyápic, vagy borsószem herceg, azoknak gondolom nincs gyerekük és remélem ugyanilyen k.csög válaszol nekik is majd! Nem feleslegesen írtam, hogy este keserves sírásra kel, szóval biztos, hogy fáj neki! Az ilyen ember nem is értem miért ír!


Aki normálisan írt, nekik köszönöm.

2020. aug. 15. 08:37
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Reumatológust keress!

Ott sem mindegy milyet!

Vidd az Orfiba! Mi nagyon messze lakunk Budapesttől mégis oda járunk. Fiam is így kezdte. Cipelgettem orvoshoz,de kb hülyének néztek. Mondtam,ha az 5 éves gyerek sír és arra kér vigyem orvoshoz fájdalomcsillapító injekcióèrt, akkor gyanítom nem hisztizik.

Pesten találtunk nagyon jó reumatológust, akkor kivizsgálta és elmondta mi a gond.

Ne hagyd magad és vidd jó orvoshoz! Ezzel nem szabad szórakozni.

2020. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nálatok mi volt a gond?
2020. aug. 15. 11:57
 15/17 A kérdező kommentje:
De szerencsére a rozmaringos krém elég szokott lenni
2020. aug. 15. 11:58
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Ja, rozmaringos krém elég, röviden a placebo, hatalmas baja lehet
2020. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

JIA

Gyerekkori ízületi gyulladás.

2020. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!