Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mielőtt meg tudtátok hogy...

Mielőtt meg tudtátok hogy babát vártok,kinek milyen volt mensi előtt a nyákja?

Figyelt kérdés
Nekem 2nap múlva kell meg jönnie, ma pedig tojás fehérjés nyákom volt,olyan mint amikor ovulációm van

2020. aug. 13. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Figyelem magam egy ideje, minden mensi előtt ilyen sajnos. Amikor baba volt, akkor fehér, krémes volt egyértelműen. Menzesz előtt 2-3 nappal hasonló, mint peteéréskor. Hátha nálad nem így van...
2020. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 nappal vagy nemvárt előtt, akkor egy érzékeny teszt biztosabbat mind, mint a folyás.
2020. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én pl nagyon száraz voltam, majd krémes folyásom lett, kb az első hetekben ez felváltva volt. Mensi előtt vízes nyákom szokott lenni.
2020. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ahj mindenkinek vizes😢mar el szállt minden reményem.

Tesztet majd nem várt napján szeretnék csinálni ha addig nem jön meg előbb nem mert vagy ki mutatná vagy nem.

2020. aug. 13. 16:25
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem krémes volt azokban a napokban amikor “nemvárt” napok voltak, valamint nagyon sok! Emlékszem állandóan a wc-re rohangáltam mert azt hittem megjött. + nekem ugyanolyan pms tüneteim voltak:hasfájás,mellfájás,ingerlékenység🙂

23 hetes kismama🙂

2020. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

“A menstruáció előtt a nyák termelés le áll, nincs folt a bugyin. A méh lassan lejjebb ereszkedik a méhszáj nyitottabb lessz. Amikor a méh összehúzódásaival lelökődik a méhnyálkahártya, és vér kiséretében távozik vagyis menstruálni kezdesz.”



Én ezt olvastam.

2020. aug. 13. 17:16
 7/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mivel én hétfőre nem várom, nem tudok megnyugtató választ adni, hogy terhesség előtt milyen folyás tapasztalható.

Viszont nagyon együtt érzek, mert mást nem csinálok, mint vizsgálgatom magam, hőt merek, olvasók mindenfélét és izgulok.

Kitartás még Neked erre a pár napra és nagyon drukkolok! 🤗

2020. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért, átírta...
2020. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Közel 10 éve olvasgatom a gyakorit, és folyás alapján egyáltalán nem lehet következtetni terhességre.


Alapvetően jellemzőbb a krémes fehér folyás terhességkor és a vízes folyás mensi előtt. Mensi előtt vízes bő folyás is előfordulhat, ezzel indul a méhnyálkahártya leválása.


De minden ember más. Bármi előfordulhat. Egy a biztos, hogy nem létezik olyan tünet, jelenség mensi előtt amiből 100%-ra lehetne következtetni mensire vagy terhességre.


Kedves kérdező, ha türelmetlen vagy két nappal mensi előtt már nem hülyeség ellőni egy tesztet.

2020. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem pont ma jött meg, előtte krémes volt, egyáltalán nem vizes vagy tojásfehérjés.

Drukkolok 🤞

2020. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!