Nyaralason megfazott?

Figyelt kérdés
Nyaralunk es megfazott picit a 11 honapos babam. Nem tudni hol, strandon vagy tegnap voltunk 1 legkondis helyen. Laz nincs, orra van bedugulva, emiatt nem aludtunk ma sokat. Meg van ket ejszakank, maradnatok? Vagy menjunk haza? Sztem maradhatunk, otthon se agyban fog fekudni egy ekkora gyerek. Strandra mar ugyse akartunk menni. Ferjem szerint ez mar igy nem jo, es menjunk haza. ( ja es miattam fazott meg szerinte, ezt inkabb nem kommentalnam)
2020. aug. 3. 05:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon vicces a stílusod kérdező.
2020. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Orulok, h tetszik😎
2020. aug. 3. 15:38
 23/31 A kérdező kommentje:
Egyebkent en a picivel a hazban maradtam most delutan. Onallo hazat vettunk ki, pihizunk. A ferjem a tesoval meg rokonozik meg jatszozik meg ilyenek. Ha jol erzi magat a kicsi, ha lehul a levego estefele kicsit, kimegyunk, ha nem, maradunk. Patika, orvos itt is van, ha kell.
2020. aug. 3. 15:40
 24/31 anonim ***** válasza:
22%
Okos, apuka meg vigye a bacit a gyerekkel a többieknek.
2020. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
21%

Gratulálok! Taps-taps!


Fertőzzétek szét a többi nyaralót is, meg az apartmannt is, tönkre téve mások nyaralását is!


Az ilyen felelőtlen anyákat utálom a legjobban.

Kicsit folyik az orra a gyereknek, (na és, gondolják, ők nem rinyálják túl) de azért viszik játszóházba, meg stb. Persze a tesót is, aki jó eséllyel már vírushordozó meg az anyuka is. (Most nem feltétlenül a covidra kell gobdolni.)

Aztán így, gyönyörűen megbetegítve másokat is.


De ők megérdemlik a pihit, mert ez "jár" nekik, meg nem majréznak.


Addig a pár napig, miért nem lehet a seggeteken maradni, meg hazamenni?

2020. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Szia Kérdező!

Én lányom ugyan rég volt kicsi, de egy kis takony miatt biztos nem indultunk volna haza. Nyugi, megfázott, még felnőttel is előfordul.

Apuka pedig nyugodtan mehet a nagyobbikkal játszótérre, erre-arra, én sem mondom le hetekre a dolgaimat ha taknyos leszek.

Covid? Gratulálok te észlény, bármennyire is besz.ri alak vagy.

Eddig se volt vírus, bár hisztikeltésre megfelelt, most meg végképp semmi sincs.

Kérdező, természetesen ha belázasodna, kerssetek ovost.

Jó pihenést nektek és gyógyulást. :)

2020. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Ok, hogy haszontalan a válaszom, de attól még nem fog mindenki bedőlni a Covid-hisztinek.
2020. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, hogy igaza van Kérdezőnek, ha esetleg más is taknyos lesz, majd elmegy orvoshoz.

Mi ilyenekből nem csináltunk ügyet, szerencsére taknyon kívül más baja nem volt a lányomnak. Tény, hasmenésesen is sokan bevitték oviba, dehát dolgozni menni kellett, mondjuk én meg olyankor nem vittem, nem akartam összeszedje többi gyerektől. De az orrfolyás más, az laza.

2020. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Jelentem hipp hopp jobban lett a kicsi, mar szinte egyaltalan nem folyik az orra. Senki se kapta el tole, egesz jo utolso ket napunk volt. Most megyunk haza. Kar lett volna par csepp takony miatt eljonni.
2020. aug. 5. 15:59
 30/31 A kérdező kommentje:
Ja es tenyleg jon a foga, lehet az egesz attol van.
2020. aug. 5. 15:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!