Nyaralason megfazott?

Figyelt kérdés
Nyaralunk es megfazott picit a 11 honapos babam. Nem tudni hol, strandon vagy tegnap voltunk 1 legkondis helyen. Laz nincs, orra van bedugulva, emiatt nem aludtunk ma sokat. Meg van ket ejszakank, maradnatok? Vagy menjunk haza? Sztem maradhatunk, otthon se agyban fog fekudni egy ekkora gyerek. Strandra mar ugyse akartunk menni. Ferjem szerint ez mar igy nem jo, es menjunk haza. ( ja es miattam fazott meg szerinte, ezt inkabb nem kommentalnam)
2020. aug. 3. 05:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, hogy koronás, úgyhogy nem kellene emberek közé hurcolni.
2020. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Én hazamennék. Neki is jobb ilyenkor a megszokott nyugodt környezet.
2020. aug. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

Nekem a gyerekem lenne az első. Azon nyomban indulnék haza, ha az állapota meg rosszabbodna felhívnám, vagy felkeresném a gyerekorvost.


Lesz...rnám nagy ívben a nyaralást.

2020. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
🤣🤣 igen biztos koronas. Mert a gyerekeknek nem szokott folyni az orruk🤣
2020. aug. 3. 07:16
 5/31 A kérdező kommentje:
Mindig gyerekorvoshoz rohantok ha folyik a gyerek orra?🤔🤔
2020. aug. 3. 07:18
 6/31 A kérdező kommentje:
Tavaly a 2 evesemnek 1 napos 39 fokos laza lett balcsin, es nem jottunk haza. El is mult 1 nap alatt. O se volt koronas🤣
2020. aug. 3. 07:20
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Akkor mért kérsz tanácsot?
2020. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna h mindenki fraszt kap egy orrfolyastol.
2020. aug. 3. 07:32
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Inkàbb menjetek haza, attól, hogy még csak az orra folyik most lehet, hogy később lázas lesz, vagy akármi. Nem szép dolog másokat is megfertőzni.
2020. aug. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Azt te látod, hogy milyen állapotban van, az orrfolyás se mindig ugyanolyan, nekem volt olyan, hogy két csomag százas zsepit használtam el egy nap, a lányom viszont egy kis szörcsögéssel megússza, megfázott most két hete nyaraláson, nem vittem haza, egy nap múlva semmi baja nem volt.
2020. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!