Orszivo- porszivo? Mi a lagjobb poz orszivozasnal, mikor a gyermek harcol, sikit? Hogyan csinaljatok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerek az ágyon. A feje mögé térdelek. Két combom közt a feje. Így nem tudja rángatni a fejét. Másképp nem megy sajnos.
2020. márc. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor kicsi volt a fiam,akkor az ágy szélére ültetve hátra fekszik,azaz térdtől lóg a lába.

A lába közé térdelve ,kezeit a teste mellé fogtam. Bár ő inkább hisztizett mint vergődött,szerencsére hamar kinőtte

2020. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb gyerek, add a kezébe hagy csinálja magának, igy megbarátkozik vele.

Szintén ha nagyobb gyerek, előtte te is tedd az orrodba, viccelj vele kicsit,hogy megnyugodjon.

Ha ez nem lehetséges, én az ölembe szoktam ültetni, egyik kezemmel átkatolom és lefogom a 2 kezét, közben magamhoz is szoritom picit igy a fejét nem tudja elrántani.

2020. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint az első válaszoló. Feje a combjaim között, egyik kezemmel fogom a két kezét, másukkal szívom. Szerencsére csak az első nap sír meg hisztizik, utána sokszor ő szól, hogy szívjuk ki és magától fekszik fél az ágyra.
2020. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a lábaimmal a karjait is lefogtam.
2020. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már nagymama vagyok, akkor még nem kinoztuk a gyereket ilyesmivel hanem hamar megtanizottuk orrot fújni. Nagyon ritka volt az arcüreg gyulladás. Ha nehezen jött kamillás vizet tettünk a rafiátorra. Meleg törülköző az arcra is segít. Porszivos tapasztalatok :unokák, ismerősök gyerekei, undorodnak orrot fújni és látni a taknyot! Inkább szipognak, na így lehet jó arcüreg gyulladadt szerezni. Ezért a régi módszert javaslom nem a gyerek kínzásos orszivot.
2020. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!