Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyogyszer? Be fogjatok a...

Gyogyszer? Be fogjatok a gyerek orrat hogy le nyelje a gyogyszert?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Amig nem volt elég érett még hozza, hogy megértse, meg kell enni, inni, injekciót kapott.
2020. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem! Úristen. Felrenyelheti, veszélyes.
2020. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem. Miféle idióta csinál ilyet?
2020. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem! A lányom 3 hónapos kortól kap kanalas gyógyszert. Mindig lenyelte!! Mégpedig szép szóra.
2020. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Igen lefogom és befogom az orrát, mert semmit sem hajlandó bevenni. A szirupok felé pl az én ruhámraa, másik fele az övére kenődik. Az orvosunk pedig egy szemét fac, nem hajlandó injekciót írni. A tabit is úgy könyörögtem ki legutóbb. Igen félek hogy félrenyeli, borzalmas mód félek. Öklendezik és ordít és szemétnek érzem magam emiatt,de hiába kérem nem vesz be semmit magától.
2020. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Az én gyerekem szinte állandó gyógyszerszedő, mint írtam, 3 hónapos korától. Így nőtt fel, most 4 éves. Mindent bevesz, néha már túlzásba is esne, ha hagynám.

De pl. vele egyidős egészséges kislány semmit nem vesz be. Persze, mert ritkán beteg. Nincs betegségtudata (ez jó!), nem érti meg, hogy azt le kell nyelni. Az ilyen gyerekkel nagyon nehéz lenyeletni bármilyen szirupot.

2020. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem

Max a fejét kicsit feljebb emelem akkor tuti lenyeli

2020. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

5ös!

Porrá őrlöd,pudingba rakod-üdítőbe kevered stb stb!

Ne tedd ezt szegénnyel!

2020. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy. A nagy 2 éves elmúlt, ő megérti, ha kell valami. Gumivitaminnal szoktam lekenyerezni, ha rosszabb ízű dolgot (pl Sinupret) adok, 2. nap már ő jön, hogy adjam a macit. A kicsi szívbeteg, ő 3 hetes korától minden nap gyógyszert szed, bármit bevesz, rutin.
2020. márc. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as,mindenből kiérződik pl a szirup. Pudingot, joghurtot pedig nem fog sajnos parancsra enni, bár próbáltuk ezt is, de kárba ment a gyógyszer. Meg ha pl egy antibiot reggel és délután kell bevenni, várják estig míg kedve szottyan a joghurtra? Néha pici kolába tudok neki lázcsillapítót tenni, de ennyi.
2020. márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!